Komici s.r.o. The Tour (2016)

Rejžovat, rejžovat, rejžovat, zpronevěřit se hodnotám za cenu smradlavého potištěného papíru s číslicemi. Tohle si mohli tvůrci odpustit.

Kajínek (2010)

Jákl se předvedl, protože takhle si nějak představuju kvalitní českou krimi 21. století. Co se týče samotného příběhu, byly tam věci, které se nestaly/staly jinak, ale čert to vem, když nikdo neví, jak to vlastně doopravdy bylo.

Jan Palach (2018)

Pokud budu hodnotit čistě kvalitu filmu/příběhu, dám tři hvězdy. Jako patriot a vlastenec bych dal čtyři.

Bláznovo zlato (2008)

Nedávno jsem si film po dlouhých letech pustil a musím uznat, že to pořád svoje jednoduché kouzlo má.

Miroslav Donutil v Baráčnické rychtě (1998) (pořad)

Je fakt, že doprovodný program k Donutilovým historkám nebyl v nejlepších (dokonce ani Polívka moc nezazářil) a ty historky nebyly nejhumornější, ale rychle to uteklo a zároveň i uspokojivě pobavilo.

Pořád se něco děje (1995) (pořad)

Jsem dost zmatený z toho, co vlastně do tohoto pořadu patří, protože na netu je tolik verzí, až se člověk diví. Nicméně ze všech Donutilových vyprávění je tohle asi nejlepší.

Antracit (2024) (seriál)

Překvapivě skvěle natočený seriálový thriller. Francouzi tohle prostě umí.

Běsy podle Grimmů (2024) (seriál)

Vizuálně to bylo sice hezké, i to netradiční zpracování chápu (vzhledem k původu seriálu) ale vůbec se to ke grimmovským pohádkám nehodí.