V hledáčku střelce

• USA The Reach (více)

Co začalo jako nehoda, stalo se smrtící honičkou... Bohatý obchodník a lovec John Madec si najme mladého, ale zkušeného průvodce a stopaře Bena, aby ho doprovázel na lovecké výpravě do těžko dostupných skalnatých hor v jihozápadní části Mohavské pouště. Když John naslepo vystřelí na pohyblivý terč ve vzdálených skalách, namísto zvěře zastřelí starého zlatokopa, který se v jeskyni skrýval před sluncem. Ben trvá na tom, že případ musí ohlásit jako nehodu. Magnát Madec to vidí jinak. Pokud by se případ zveřejnil, konkurence by ho zničila, což nemůže dopustit. Zabití starce se musí utajit. Ben s tím nesouhlasí a pokusí se přivolat policii. Madoc ho násilím donutí svléknout se téměř donaha a vyžene do pouště. Na jihozápadě Mohavské pouště, kde v poledne dosahuje teplota 55 stupňů Celsia, běžný člověk bez vody nepřežije ani hodinu. Madocovi však na tom nezáleží. Svědka se musí zbavit. Ben nemá jak uniknout. V boji o život musí posbírat všechen um a dovednosti. Jen tak se může zachránit. (JOJ Cinema)

FauSSt

Malo to celkom potencial, no hodne zmrvil ten zaver....prislo mi to, ze uz neostala sila alebo peniaze na zmysluplny zaver.....tak to ukoncili bonusom co planovali dat ako alternativny koniec na DVD ()

Moredogs

Oddychovka na ktorej zamrzi hlavne ta hlupota ku koncu ale inak fajn film nezabudnem na tvar Jeremyho Irvina ked sa postavil Douglesovi vo finale. 75% ()

Frood

Až na příliš okatý product placement géčka od MB, který se v americké poušti prohání s německou SPZ včetně EU pásku, se jednalo o solidně natočenou záležitost. Sice si film více než 3 hvězdy nezaslouží, ale na jedno shlédnutí je dostatečně dobrý. Douglas hraje svou postavu všehoschopného parchanta dobře. Ve filmu je sice pár logických nesmyslů, ale to se mu dá odpustit. ()

NikiVai

Super pointa, super herci, ale celé to bylo málo dynamické, chybělo tomu drama a napětí. A bylo to dost předvídatelné. ()

ERINYUS

Skvelú atmosféru a prostredie a fajn herecké výkony zráža ku trom nelogickosť a debilný záver...ja viem že dnes už helikoptérou lieta aj Rhytmus,ale ten by sa s tym aspon nesral 90min a strelil chalana hned co by mu doslo, ze je v srabe. ()

bycer

v hlavní roli Mercedes G63 AMG 666. Zbytek filmu vata plna logických kopanců do obličeje a od začátku předvídatelný konec :/ ()

Edwin44

Nebylo to úplně špatný, aspoň ze začátku!... Příroda byla hezká, Douglas byl docela přijatelnej záporák ale prostředek filmu a jeho konec to byla naprostá katastrofa. Úkryt s vodou uprostřed pouště? to jako vážně.... bývalý důl kde funguje všechno jen když člověk vejde dovnitř?..omg... a ten konec kde se zničehonic objevil záporák uprostřed baráku...chjo... ten konec to pohnojil opravdu celý ()

PanIncognito

Největší potěšení přináší samozřejmě Michael Douglas. Jeho charisma se nedá měřit. Režisér i scenárista předvádí skvělou práci. Příběh je krásně plynulý. Scény jsou přesvědčivé. Zde jednoduše nehrozí zklamání. ;-) (viděno s dabingem a v původním znění) ()

dunbar

Vizuálne nádherné. Za to toľko hviezd. Vander je vander. Douglas tam ale hral takého hajzla, že nejaká tá fajn prešpekulovaná pomstička by bodla. Koniec priteplený. ()

clubland

Co sa to vlastne stalo? Kde sa podel ten stary dobry Michael? Nie, ten stary, senilny, roztraseny a vrcholne nepresvedcivy dedko nemoze byt on! Alebo zeby predsa len ano? Nehovoriac o nudnom a tiahlom deji, bez nejakych vacsich zvratov. Dokaz toho, ze uz aj hollywood melie z posledneho. ()

Orel222

Docela zajímavá myšlenka na zápletku, i samotný film byl docela dobře koukatelny... Ale ten konec... Ach jo.... Celý film to shodilo.... 50% ()

jeskynkka

Ač tento žánr přímo nevyhledávám, film mě vtáhl do děje, kdy jsem celá napjatá čekala konec....kterým tenhle film pohřbili do propadliště dějin. ()

quido.morava

Ani Douglasem skvěle zahraný odporný cynický byznysman, ani úžasný šestikolový offroad nevytrhne tu slátaninu kolem... a to, co na bodech přidá nádherná pouštní krajina včetně slušné kamery, posmolí samotný neuvěřitelně zbabraný závěr - škoda! ()

PORTER44

Průměrný thriller s dvěma herci kteří se honí po poušti,Douglas jako padouch který mu sedí a umí je ,ale chybí tam trochu víc akce, napětí a chtělo to nějakou pořádnou hlášku takhle to byl jen průměr. ()