Reklama

Reklama

Příběh správného muže v nesprávném těle. Posledním zoufalým pokusem o zastavení ďábelského spiknutí je implantace vzpomínek, tajemství a dovedností mrtvého agenta CIA nevypočitatelnému a nebezpečnému odsouzenci na smrt v naději, že dokáže dokončit agentovu misi. (Magic Box)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

já mám pro takovéhle filmy slabost, tak jako pro Ayera, prostě gang policajtů vs gangy 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lacike

tak Sicario je špatnej film, ale devítka mi spíš připomíná filmy od David Ayer, drsnej policejní film, kde dobrej a poctivej polda bude sežrán lidmi kterým důvěřoval 

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Lernerovi asi už dobře mrdá, když produkuje takový hovna a nechápu všechny ty známý ksichty co do toho vlezli. Si to stáhni uvidíš sám.

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Trailer vyzera dobre a herecke obsadenie je uchvatne. Snad to bude R-ko a oholeny Adkins im to nedojebe.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

nevim jestli se to zde už řešilo, ale jedná se o komiksovou adaptaci Criminal nebo ne?

Příspěvek byl smazán administrátorem.

one2

one2 (hodnocení, recenze)

Nicolas Cage odmietol hlavnú rolu.Samozrejme že to odmietol,ved predsa nebude hrať v hocijakej  sračke s Tommy Lee alebo Gary Oldmanon on bude hrať iba v tých svojich céčkových sračkách.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Tak toto je celkom zaujímavý projekt. Aj s Adkinsom v zostave a hereckými esami. To by nemalo dopadnúť zle. Akurát Vromenovi až tak neverím.

Reklama

Reklama