Zóna A - Na to zabudni

Krátkometrážní / Hudební
Slovensko, 1994, 3 min

Peter Schredl

Jara.Cimrman.jr

Ono je to tak trochu o mně. Ráno mám "hlavu plnú ideálov", přemýšlím "koľko toho dneska spravím" a večer už si jen broukám: "Na to zabudni, to nejde, vyčkaj kým ťa ten hnev prejde." Co se dá dělat, tomuhle já rozumím. Navíc mi k punku hrozně sedí onen neučesaný garážový zvuk, který kapela zběsile vydává a to chvilkové převtělení do lázeňské kolonádní kapely mě taky docela pobavilo. ()

MM_Ramone

"Na to zabudni" je skvelá pieseň od bratislavskej punk rockovej kapely Zóna A, ktorá je súčasťou ich tretieho štúdiového albumu "V životnej forme". EMI (Monitor) ho vydala v roku 1996. Avšak video klip ku songu "Na to zabudni", chalani natočili už o dva roky skôr. Boli to časy, keď fungovali v najsilnejšej zostave: Koňýk - spev, Leďo - gytara, Mikko - bicie nástroje a Lump Čupe - basová gytara. Vtedy bola Zóna A skutočne v "Životnej forme". O tom svedčí i tento ich punkový klip. http://www.youtube.com/watch?v=PXzJIQGboZY ***** ()

corpsy

´´Premakaný´´ videoklip, len čo je pravda. No a teraz vážne. Má to tú správnu atmosféru pre tento hudobný štýl a to sa počíta. ()