Velmi nadané architektce Sereně, která studovala v různých zemích a získala několik titulů po celém světě, se začne stýskat po domově. Rozhodne se proto vrátit zpátky do Itálie a najít si práci. Záhy však zjistí, že se coby silná žena a profesionálka ve své rodné zemi uznání rozhodně nedočká. Zatímco se marně snaží najít práci svých snů, která by ji doopravdy bavila, potkává homosexuála Francesca, jenž Sereně na její strastiplné cestě poskytne pomoc a oporu. Mezi Serenou a Francescem se vytvoří silné pouto a jeden druhému pomáhají čelit životním těžkostem a nepřízni osudu. Vzájemně se od sebe učí, že chtějí-li být sami sebou, je někdy nejlepší předstírat, že jsou někým úplně jiným. (Cinemax)

MiniRecenze

Jedná se o napodobeninu Bridget Jonesové a to se Italům moc nepovedlo .Film se strašně vleče k tomu se přidává nezáživnost a na první komediální vtípek si počkáte skoro hodinu(poté je zde pár úsměvných momentek).Pokud si budete během filmu potřebovat odběhnout,tak vlastně o nic nepříjdete. SLABOTA!!! ()

CaptNemo

Viděl jsem ne Netflixu a nevím, zda to je přímo jejich produkce, ale spíše bych řekl, že ne. Scénář má vtip, scény mají pointu a celkově jde z filmu skvělá nálada. O skvělém obsazení ani nemluvě. Příběh má navíc reálný základ. Co si přát víc? ()

tosastava

Sympatická dvojka hlavných predstaviteľov,pár vtipných momentov,a... to je všetko. Na môj vkus je to až moc presladené ()

Lvísrdce

Výborná, vtipná oddechovka. Herecké obsazení se mimořádně zdařilo. Film dokázal i zajímavě gradovat, Skvěle jsem se bavil (viděno v televizi). ()

Rajca

Celé zle. Pokus o Taliansku verziu Brigit Jones skratka nevyšiel. Béčkový scenár, zúfale herecké výkony. Nezachránil to ani Raoul Bova, ktorého po tomto počine už veru nemám chuť vidieť v ničom ďalšom. Nuž natočiť aj dobrú romantickú komédiu je skrátka kumšt. ()