Vyproštění 2 (2023)

Slabší scénář a předvídatelný děj vs. super akční scény v dechberoucí choreografii a skvěle kameře... To je jasný AKČNÍ NÁŘEZ!!! 7,5/10

Duna: Část druhá (2024)

Hodinu a padesát minut jsem čekal, než film ukáže nějakou grandiózní podívanou. Celý tento nezáživný úsek je plný nudných dialogů a vy tak jen čekáte na velké finále. Samotné finále je samozřejmě už pastvou pro skoro všechny vaše smysly. S ODŘENÝM UCHEM!!! 6/10

Jedeme na teambuilding (2023) odpad!

R - Při prvním výraznějším vtipu jsem zacítil nádech trapnosti Kameňáku od Trošky a už jsem kroutil očima do vrchu... Kdybych věděl, co mě ve skutečnosti čeká skoro dvě hodiny, byl bych pokornější. Zatím co u Babovřesek a Kameňáku připadl jeden vtip na deset špatných, tak zde je to jeden ke sto. Vulgarita střídá trapnost a vy znechuceně kontrolujete časomíru, kolik této zhovadilosti zbývá do konce. KATASTROFA!!! 0,5/10

Uncharted (2022)

Super scéna s loděmi, zajímavé destinace... A to je tak vše. Prázdný scénář a nezajímavé postavy nezachraňuje ani "Spidey". Raději zůstanu u herní předlohy nebo Indiana Jonese. NUDA!!! 4/10

Den díkůvzdání (2023)

Hvězda za finální scénu s "večeří". Jinak se jedná a nezajímavou,tupou podívanou, která se nedá brát ani jako nadsázka nebo parodie. BRAK!!! 3/10

Bod obnovy (2023)

Vizuál a audio na světové úrovni. Taková sci-fi krimi nemá v České kinematografii obdoby. Pro někoho můžou být odpudivým prvkem dialogy, kterých je opravdu hodně. PŘEKVAPILO!!! 8/10