John na konci zemře (2012)

Pro mě hodně zmateně natočené,chvíli trvá než se ve filmu "rozkoukáte" a vlastně pochopíte o co tady vůbec jde.Navíc je zde plno zbytečných dialogů a scénář tak sotva dosáhne průměrné kvality.Filmem Vás provází mladý kolektiv herců,kteří působí vtipně než vážně.Co jsem uvítal,byly lepší trikové gore scény,ale naopak snaha o "příšery" působila gumově až směšně.Je to škoda,protože snímek má zajímavý potenciál,ale je to prostě nedotažené,navíc snaha o překvapující konec Vás nijak nerozhodí.Opět je tady průměrná podívaná na kterou se musíte "naladit" na stejnou vlnu. SLUŠNÉ GORE!!!

Nespoutaný Django (2012)

Westernový žánr nepatří mezi mé oblíbené,ale musím uznat,že výše jmenovaný snímek mě zaujal a vydržel jsem až do jeho konce a to i přes větší délku filmu.Přes slušný scénář mě osobně vadilo slovíčko,které se zde vyskytne asi 500x a tím myslím slovo "negr" ,myslím si,že se dalo nahradit i jinými slovy.Herecké obsazení je vybráno přímo výborně,každý zvládl to co měl a Vaše sympatie si hrdinové snadno získají.Co mě zase moc nepotěšilo ,bylo zpracování krvavých efektů při přestřelkách,někdy "krev" působí hodně světle a vytváří to laciný dojem.Dále co bych vytkl je hudební vsuvka v rappovém podání-Tarantino to asi myslel dobře,ale působí to tady jak pěst na oko,naštěstí se zde vyskytne asi jenom dvakrát.Jinak príma podívaná,která zaujme i diváky,kteří neholdují tomuto žánru jako já. TARANTINŮV SEN!!!

Rallye smrti: Peklo na zemi (2012)

Dalo by se říct,že se jedná o třetí pokračování.Škoda,že nemůžu znít pozitivněji.Od druhého dílu to jde s touhle rozvíjející sérii z kopce.Jsme opět svědky jak sotva 65kilový Luke dokáže zmasit ty největší nabušené "hovada" .Výběr postav zůstal stejný jako u předešlého dílu.Je zde otřesný střih a rozmazaná choreografie."Díry" ve scénaři by se nedalý snad ani spočítat.Téměř žádná originalita a nebo snaha o vyprodukování kvalitního B-(éčka).Fajn a teď nějaké to pozitivum.Je to film u kterého nemusíte přemýšlet,casting zaplnily polonahé prsaté modelky a....a....a to je snad vše. BP-(ÉČKO)!!!

The Collection (2012)

Mělo by jít o pokračování,ale nepodařilo se mi najít předchozí díl i tak se dá tento snímek zhlédnout aniž by jste viděly předchozí příběh.Režie se snaží o nějaký remix Sawu,Pátek 13. nebo jiných nepřemožitelných zabijáků,ale jedná se o vykrádání těchto filmů.Nápad není špatný a začátek bych považoval za zdařilý ,ovšem kdyby nebylo smyslu pro přehnanost a snahu udělat ze zabijáka "boha".Nebudu spoilerovat,ale to uvidíte sami.Herecké obsazení působí průměrně a nevyváženě.Scénář je skoro taky samá "díra" a když k tomu připočtu nevyjasněný konec,tak se jedná o průměrnou zábavu.Film Vás ani jednou nevyleká(ne,že by snaha nebyla) je zde špetka napětí a to je tak vše.Při konci filmu musím říct: ČISTÝ PRŮMĚR!!!

Útěk z MS-1 (2012)

Jako každý fanda sci-fi žánru očekávám od filmu nějaké to pěkné zpracování efektů a nevadí ani jednodušší příběh.Skutečně,příběh je zde jednoduchý:běž,zachraň,přines.Ale co se týká triků a efektů,tak jsem měl pocit,že koukám na nějakou horší pc hru.Naštěstí ten pocit budete mít jen na začátku filmu.Poté sci-fi prvek moc šancí nedostane.Co dávám do kladů,tak určitě charakter hlavního hrdiny,který "mrská" jednou sarkasticky vtipnou hláškou za druhou a snímek dokoukáte hlavně díky němu.Film nemá šanci někoho nadchnout,ale ani neurazí.Berte to jako jednorázovou béčkově vypadající podívanou. JEDNORÁZOVKA!!!