V/H/S (2012)

Horor u kterého jsem se konečně lekl a má v sobě i nějaké to napnutí.Předem upozorňuji,že se film neskládá z jednoho příběhu,ale uvidíme zde pět "povídek" - hodnotit každou zvlášť by bylo na dlouho....4/5 jsou hororové a ta jedna se spíš řadí mezi thrillery.Naštěstí pro většinu platí svižnost ,kreativita,napnutí a herecké výkony se dají "překousnout".Teď ty negativita:protože celý film je v podání "found footage" (kamera v ruce),tak jsou snímky někdy zbytečně matoucí.A "citát" z jiné recenze bych nevystihl líp- "Když jsem po sto šestnácti minutách odtrhl zrak od obrazovky a setřásl ze zad toho pacienta s padoucnicí, ještě asi tak hodinu se mi klepala realita a sem tam i vypínala."Velkou nevýhodou je opravdu obraz a koukat na něj znamená mít dobré oči. PRO HOROROVÉ NADŠENCE!!!

Ten Největší (2007)

Komedie ve které si zahrál a režiseroval R.Schneider ,po zhlédnutí Vás napadne spousta negativ.Třeba,že scénář byste mohly srolovat do kuličky v rukách,protože scénář je tak jednoduchý až to místy bolí.Zápletku jste určitě viděly jinde a líp natočenou.Nebýt účasti R.Schneidra, tak by film byl poměrně ne-koukatelný,takhle máte aspoň nějakou šanci se pousmát,správně bránice zůstane v klidu. JEDNODUCHÉ!!!

12 podmínek k dědictví (2006)

Ach ty ženské,opět jsem dostal tip na film od ženského pohlaví...... Opět se nám naskýtá pohled na bohatě ofrklé američaný,kteří se těší na obrovské dědictví,ale jak to tak bývá, šanci dostane jen jeden a musí projít zkouškou života...No,upřímně řečeno nedokážu si představit,že bych se tento film pustil s celou rodinou,možná se to spíš hodí pro večery s "drahou"polovičkou.Zápletka je to co známe z jiných filmů.Ale velké překvapení je hercích,kteří svoji roli zvládli docela dobře.Jednou z dalších špatných zpráv je samotná délka a vy se přistihnete jak si nervozně pohybujete v křesle.113 minut a scénaristi se ve Vás snaží vyvolat stále nějaké emoce sřídáním dobrého ze smutným.Opět tady platí pořekadlo :jedno a dost! EMOCE!!!

Sousedská hlídka (2012)

Z dlouhého roztahaného začátku se to zvrtne v dobrou podívanou....Opravdu začátek je takový nudnější,ale až do chvíle kdy uvidíte "emzáka" snímek dostane nový náboj a jsme svědky solidní podívané.Prvek sci-fi zde spadne snadno nečekaně a opravdu filmu prospěje.Jsme svědky hlášek,černého humoru (scéna se srdcem mě dostala) béčkových kostýmu a efektů.Poslední dva dodatky Vám přímo vadit nebudou.Herecké obsazení po čase překousnete a naopak si hrdiny oblíbíte.Akorát upozorňuji,že se nejedná o komedii pro celou rodinu,vyskytují se tady vulgarismy a je zde i trochu lechtivá scénka. PŘEKVAPENÍ!!!

Grave Encounters 2 (2012)

Pokračování,které navazuje na první díl.Budeme zjišťovat,jestli to je pravda nebo není..... Přes pomalý rozjezd se dostaneme k těm samým událostem ,které jsem viděl v prvním díle.Samozřejmě je zde poznat špetka zlepšení,takže si užijete i bubáky.Snímek se hlavně zaměřuje na lekačky a napětí,které nejlépe poznáte v noci.Tento horor přes pomalé začáteční tempo si najde slušnou rychlost.Nejvíce mě překvapil samotný závěr a snaha přesvědčit diváka o opaku je fantastická,možná to zní pitomě,ale na mě to zabralo. BAF!!!

Černobylské deníky (2012)

Už podle názvu se jistě pozná kde se bude horor odvíjet.Bude to hlavně název k důvodu aby jste se na film podívaly.Budete očekávat zajímavou podívanou a "zábavu".Bohužel,není tomu tak.Přes slibný začátek , film neuvěřitelnou silou spadne dolů.Mezi klady bych zařadil krom nadějného začátku i kameru(ale jen do poloviny filmu) a prostředí samotného Černobylu.Po půlce filmu jde bohužel i kamera do haj***.Záběry jsou kolikrát rozstřesené,že to neuvidíte v kde jakém filmu "z ruky".A když náhodou se Vám podaří zaregistrovat co je tam vlastně nahání,tak budete zklamaní. Z celkového námětu se dalo "vytřískat" daleko víc. NIC MOC!!!

Skyfall (2012)

Efekty,kvalitní kaskadérské kousky,herecké výkony,kamera,která Vás ohromí.....to jsou "příznaky ",kterými se může chlubit nová bondovka . D.Craig nasadil laťku vysoko a svým hereckým výkonem bude mít budoucí nástupce co dělat aby nějak zaujal. D.Craig hraje stejně dobře jako v předchozích dílech a díky tomuto výkonu mu i uvěříte.Film je to opravdu krásný a zdařilý.Ovšem co bych trochu "zhodil " ,tak by byla samotná zápletka,která nebyla zrovna originální a je dokonce i lehce předvídatelná.Co mě poněkud zarazilo, tak to byl samý závěr filmu (jo hold i takové stálice musí někdy skončit).Po shlédnutí jsem byl spokojen,ale nezbavil jsem se dojmu,že se nejedná o nejlepší díl. BUDE VÁS BAVIT!!!

Neobyčejný život Timothyho Greena (2012)

Produkce od Disneyho,tak jsem prostě čekal pohodovou podívanou.Až moc mě bylo vyhoveno .Nečekaně nesmyslná podívaná,která bude usilovat o Vaše slzy lítosti a dojatosti .Ono na ty slzy třeba dojde,ale já se ovládl,když naskočily konečné titulky... :-) .Není o co stát ,nesmyslné dialogy a totálně pitomě podáný příběh.Je to přesně ten typ filmu,kdy se přistihnete,jak pokoukáváte na čas a v duchu ho posunujete dopředu,teda pokud jej nevypnete hned na začátku.Co se povedlo,tak určitě kamera,některé "postery" se vydařily. JEDNOZNAČNÁ ŠIKANÁ PRO DIVÁKA!!!

Holky na tahu (2012)

Zní Vám to dobře?Asi ne!Nejen,že se jedná opět o nějakou "slepenou" na rychlo natočeny snímek o družičkách,které se zfetujou,ožerou a po*erou vše na co sáhnou-to už tady tolikrát bylo a budu se opakovat:Viděl jsem líp natočenou stejnou zápletku.Většina filmu je postavená na nevhodně trapném humoru a jen párkrát se zasmějete.Jediné plus co je tady k vidění tak je samotná K.Dunst i když teda nechápu,jaké zoufalství ji k tomu dohnalo. TRAPNÉ!!!

Sinister (2012)

Dobré zprávy,konečně je tady horor,který splní svůj účel.Výborně jsem se bavil.Atmosféra by se dala krájet,velká dávka napětí,slušné lekačky,přesvědčivé herecké výkony,skvělý hudební doprovod.A na práci s kamerou je taky něco pozitivního.Co se trošičku nevydařilo,tak konec.Chtělo by to víc obsáhlejší vysvětlení.Jinak velká pochvala,opravdu konečně horor"na svém místě".Pokud si chcete snímek užít,tak pouštět ve tmě,ne ve dne,ale připravte si náhradní spoďáry. D.O.P.O.R.U.Č.U.J.I. !!!