Paranormal Activity 4 (2012)

První díl vyvolal v lidech nejistotu a druhy ještě taktéž,jenže od třetího to jde s touhle sérii z kopce.Čtvrté pokračování je už o zoufalství diváka.Do poloviny filmu budeme svědky hýbajících židlí a otevíraní dveří-nuda.Poté co hl.hrdinka nainstaluje kamery na které se potom neobtěžuje zpětně podívat vypovídá o kvalitě lacině podaného příběhu.Dokonce se nám režie už nesnaží vnutit názor,že jde o pravdivé záběry.Pokud čekáte,že se alespoň dočkáte nějakého rozluštění a zakončení,tak se mýlíte.Obávám se,že nás čekají další díly.A to nemluvím o snaze režie Vás vylekat,lekačky jsou předvídatelné a také laciné. PROZÍVANÉ!!!

Dredd (2012)

Musím se přiznat,že jsem předlohu nezhlédl.Tudíž nemůžu srovnat jestli se jedná o zlepšení nebo naopak o zhoršení.Ale je to akční sci-fi béčkový film ,který se nemusí stydět za trapnost.Určitě se diváci,kteří se hlásí k tomuto žánru ,příjdou na své. Dle mého se spíš jedná o akčňák a sci-fi je tu jenom jako vsuvka.Kromě "krabicové" motorky a obleku samotného soudce a hledané drogy zde moc sci-fi prvků nenajdete.Ani venkovní prostředí si moc neprohlédnete,protože se celý děj odehrává v "baráku" .Čeho si zase naopak cením,tak je to určitě důvtip hlavního hrdiny a přehnaná morální chladnokrevnost.Určité krvavé "gore" které Vás bude doprovázet při většinu přestřelkách.Nejde o nic vyjimečného,ale film zabaví a zkrátí tak dlouhou chvíli. CHLADNOKREVNÉ!!! 7/10

Šťastný los (2010)

Takže předem musím upozornit,že jedná o černošský film,nenajde se tady v roli žádný běloch,asiat,indián.Ne že bych byl rasista,ale upozornění je na místě ,neboť tento styl natáčení nemusí "sednout" každému.Tak tedy k filmu: jednoduchá zápletka,úsměvné okamžiky,laciné vsuvky a konečně alespoň představa co by jste podnikli s výhrou Vy samotní.Na jedno zkouknutí je to dobré ale na místo v mojí poličce se nedostane.O samotné filmu se moc napsat nedá.Řeknu to teda jednoduše a stručně : PRŮMĚR!!! 5/10

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Protože oficiální text distributora je příliš zdlouhavý,tak jej raději pro tentokrát vynechám.Viděl jsem už Abrahama jak se "mlátil" se zombíky a tentokrát půjde proti upírům.V porovnání se zmiňovaným snímkem se Zombií tematikou jde o měřítko 100:1.Lovec upírů je určitě lepší.Už díky vizuální stránce a částečné choreografii.Od scénáře si nic neslibujte,příběh je opravdu slabý.A herecké obsazení je průměrné.Kategorii hororu taky neberte vážně.Škoda,že se film od poloviny začne nudněji odvíjet.Opět je tady snímek ,který Vám zkrátí jeden z nudnějších večerů. PRŮMĚRNÝ LINCOLN!!!

Warrior (2011)

Dostal jsem tip na tento snímek,který mě moc nenadchl . Důležité je vcítit se do postav aby jste si vychutnali emoční konec,ale řeknu Vám je to docela fuška.Díky délce filmu je těžké se soustředit a sem tam Vám uteče nějaký ten monolog.Nečekejte efekty,výbuchy nebo srdcelivné dialogy.Film je pouze o slovech a samostatné choreografii zápasů.Tento film jsem s neposedným svojím zadkem na gauči dokoukal až do konce,ale na Rockyho kvality to bohužel nedotáhlo.Když se to vezme kolem a kolem jde o nadprůměrné drama.Pokud jste fanoušky sportovních filmů,tak si jej určitě pusťte ,ale věřte,že Vaši partnerku u toho neudržíte. ZDLOUHAVÉ!!!

Stud (2011)

Tohle je přesně ten film,který dělí diváky na dvě skupiny.První bude prohlašovat jaký je to skvělý počin a jaký to v nich zanechalo zážitek.Druhá skupina se bude mračit a nevěřícně kroutit hlavou nad tím co to zase viděli.Já jsem v té druhé skupině.Dlouho jsem během filmu stále dával šanci a oddaloval si palec od vypínače svého přehrávače.Při titulkách jsem měl pocit,že z ovládače vymačkám šťávu.Film je jeden velký omyl.Nezajímavý ,nudný a ještě k tomu nesmyslný.Nebýt nechtěného humoru,tak by film skončil s mizerným hodnocením. STYĎTE SE!!!

Nabít a zabít (2006)

Snímek na který mě odkázal tip jednoho z fanoušku a musím za něj poděkovat.Začátek filmu je sice zamotaný a určitě Vás zmate,ale nemusíte se bát vše bude pořádně vysvětleno.Takže se můžete těšit na zajímavou dějovou linku,sice by to mohl někdo nazvat klišém,ale já prostě tyhle typy filmu s takovým zakončením žeru.Herecké obsazení je na vysoké úrovni a byl jsem s výkony "hrdinů" spokojen.Opravdovým překvapením je J.Harnett ,který dokázal zahrát "nejednu tvář" .Naopak B.Kingsley už tak ohromující výkon nepředvedl. MINIGANGSTERKA!!!

Maturita duchů (2012)

Komedie ze španělské režie,která se snaží o originalitu.Bohužel nic originálního se zde neděje.Navíc filmu moc nepomáhá ani nesympatické chování.Za plus považuji,že se občas usmějete a stěží film dosahuje komediálního žánru.Opět ale musím použít slovo -bohužel- film není natočen pro dospělé oči,pokud jim jste,tak zapomeňte na to,že se na snímek podíváte znovu a znovu....Protože se jedná o tzv. teen komedii. Zde platí jedno prosté pravidlo:Jednou a dost! TEEN KOMEDIE!!!

Rio (2011)

Příjemné a vtipné vystupování postaviček v tomhle filmu pro Vás ztvárnili kreativní grafici.Animace jsou pěkné a vtipně vyhlížející,dokáží rozesmát i dospělého člověka a Vaše nejmenší dokonale zabaví.Vyskytuje se tady fajn hudba a mnoho písniček . Pro zpestření je zde i nějaká ta animovaná akce.Příběh lehce předvídatelný,ale taktéž zábavný. VTIPNÉ!!!

Neřízená střela (2010)

Když natočí Británie komedii,tak se líbí.To samé i Francie.V tomhle komediálním snímku se tyto dvě země spojily.Je to poznat,jak v humoru,tak i ve vybraných hercích.Kteří se tady opravdu předvedli v tom pozitivním.Do oka Vám hned určitě padne hl.hrdinka E.Blunt,kterou si rychle oblíbí pánské publikum. R.Grint je zde zase v roli vedlejší postavičky. Samotný příběh je ale předvídatelný a často má "mezery" ve scénáři .Dokonce mě připadalo,že se pokouší v některých věcech kopírovat Leona(J.Reno 1994) se kterým se tenhle snímek nemůže srovnávat. LEHČÍ SRANDA!!!