13: hra smrti (2006)

Tenhle snímek mě skutečně překvapil,jedná se o film z japonské produkce.Přiběh se otírá o téma peněz---kam až je kvůli ním člověk schopný zajít.Je pravda,že se tak trochu jedná o "béčkovou" tvorbu a někteří herci působí trochu "uměle".

Underworld: Probuzení (2012)

Je pravda,ve filmu se moc nemluví,ale vše je vynahrazeno akčními efekty.Pokud nemáte náladu na snímek u kterého musíte zapojit mozek,tak určitě jděte do "Underworld Awakening" nevýhodou je kombinace určitých záběrů z jiných filmů(hlavně Matrix a RE).

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Piráti z Karibiku 4 jsou nejslabším článkem celé série.Nic není zde nového.A film Vás už tak nenadchne ,jako první dva díly.Bohužel ani Jack Sparrow nestojí za nic,za celou dobu jsem se asi dvakrát pousmál.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

John Carter byl film na který jsem byl zvědavý.Ale ono není moc o čem vykládat.Film je zplácanina a řadil bych jej do sci-fi fantasy.Film postrádá myšlenku,na druhou stranu nápad není špatný,jen není dobře natočený.Ve filmu se budete ztrácet.Herci jsou vcelku vybraní dobře a jejich role jim sedí.Nejlevnější film to taky nebyl,poněvadž jsou zde zdařilé efekty.Doufám,že druhé pokračování už "doladí" do lepšího.

Drive Angry (2011)

Zajímavé,Nicolas Cage dostává role "mstitelů" z pekel.Tady ve snímku Drive Angry mu role sedí víc(než ghost rider).Jedná se o akční žánr,takže celým filmem Vás budou provázet výstřely a výbuchy,které jsou věrohodně udělané.Občas si určitě všimnete,že si režisér nelámal hlavu s fyzikou,poněvadž v určitých záběrech přestane fungovat zemská přitažlivost.Na film by se určitě neměli dívat diváci mladších 18 let.

Spolubydlící (2011)

Film Spolubydlící je vysavač Vašeho času.Prvních třicet minut se ve filmu nic neděje,potom je předložená ta nejjednodušší zápletka,která to nedoplňuje VŮBEC ničím.Celý tento jednoduchý snímek se řadí do hororového thrilleru.Pro mě byla hororová ta hodina a půl než film skončil.

Ženy sobě (2011)

Ženy sobě jsou hodně slabým snímkem s malým humorem.Prozradím,že se má jednat o "ženskou"komedii.A jak slibuje "poster"že to bude mít koule...není tomu tak.Tento film i když pustíte opačnému pohlaví,tak Vám usne.

Jonesovi (2009)

Jonesovi je film o falešné marketingové rodině....David Duchovny a Demi Moore v hlavních rolích.Film bude pro někoho nudný a pro dalšího zajímavý.Já jsem byl "mezi".Dobrá myšlenka postrádající zpracování.Určitě se nebudu dívat podruhé.

Mistrovský plán (2011)

V komediálním žánru se podívejte na snímek Mistrovský plán.V hlavních rolí tady uvidíte Bena Stillera a Eddie Murphyho.Ze začátku má film vlažnější tempo,ale co se na scéně objeví Eddie Murphy,tak začne film bavit.A budete žasnout.Ve filmu hraje ještě Alan Alda,ale ten už ve filmu nepůsobí komicky.

Grave Encounters (2011)

Žánr dokumentárních hororů mám oblíbený. A Grave Encounters se zařadil mezi ně.Dvě třetiny filmu Vás pěkně přichytí.Duchařina,lekačky,pouštět pouze v noci.Co trochu vytýkám je některé zpracování paranormálních jevů.