The Reeds (2009)

Film je v českém překladu označen jako Rákosí(2009).A už od začátku je všechno špatně,herci,scénář a hlavně děj.U toho-dle hororu se bát nebudete,poněvadž Vám to ani nedovolí,nuda,nuda,a potom nesmysl.Říkám to zrovna,že film se nedá pochopit,pokud nedojdete k vlastnímu řešení.

Strašáci (2011)

Strašáci jsou natočení dle knižní předlohy(Obléhaní Trenchersovi farmy-Gordon Williams).Jedná se o thriller.Film se hrozně táhne,budete čekat do prostředku filmu na nějaký zvrat,sice Vám bude "hozeno"pár "takových"záběrů aby jste od filmu neodstoupili.Celé to zachrání až závěrečná půlhodinka,která je odměnou za předchozí nudu.

Hněv Titánů (2012)

U filmu Hněv Titánů mě zarazila délka 90minut,myslím si,že režie mohla film nechat trochu víc "dýchat".Je poznat jednoduše a stroze napsaný scénář,což je škoda.U filmu se soustředili hodně na akci a efekty,které jsou zde výborně udělané,takže Vás nebude zajímat ani tak osud bohu,tak jako bitva s dalším nepřítelem(Titáni).

Aréna (2011)

Film Arena si docela dost "vypůjčuje" prvky z jiných filmů,takže originální nápad tu není skoro žádný.Co tady zaujme,tak to jsou dost často zpomalované(krvavé) souboje.Věková přístupnost filmu je určitě od 15 let.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Herci zde,vědí jak zvládnout každou roli i takovou jakou si zahráli ve filmu Kovbojové a Vetřelci.Pozor nečekejte souboj s "opravdovým alienem",ale produkce si vytvořila svého mimozemského nepřítele,který působí trochu "neuměle".Neříkám,že efektivita triků je špatná to vůbec.Na rozpočet co snímek měl,jsou efekty zdařilé.Jen zase ten příběh pokulhává a to ve většině části filmu.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Pro mě srdcová záležitost,kdo viděl tak ví... a kdo ne,honem pustit.Rychle a zběsile 5 může klidně konkurovat prvnímu dílu.Scénář,herci,efekty,hudba, jsou prostě dokonalé vychytaní.Navíc střetnutí dvou akčních vycházejících hvězd je prostě dokonalé.Nejde o žádnou sestříhanou sračku.Uvidíme solidní kaskadérské "kousky".Trošičku filmu podráží "americká" přehnanost.

Freddy versus Jason (2003)

Teď trošku z hororového žánru.Trošku jsem ucítil potřebu popsat tento "battle"souboj.Jedná se o film Freddy vs.Jason(2003) je to trošku starší film,ale musím říct,že jedná o jeden z nejlepších"vs." soubojů,který byl kdy natočen.Fanoušci hororu si určitě příjdou na své.Je pravda,že některé efekty působí "béčkově" ,ale k tomuhle filmu to prostě patří.Souboje,herci,dokonce i příběhová "linearita" je prostě dobře využitá.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Kvalita této série šla od třetího dílu rapidně dolů.Ale vše mění poslední díl Prci prci prcičky Školní sraz,neboť se právě vrací ta stará parta a budou Vás skvěle bavit,tak jako kdysi.Sice je pravda,že je zde stejná "šablona",ale to vůbec nevadí.Smát se budete ve velké většině filmu.A smát by se měli určitě starší patnácti let.

Černá hodina (2011)

A opět půjde o invazi mimozemštanů.Je zde originální nápad,má to "švih" dobré kulisy a vypracované efekty.Trochu mě naštvala doba(88min.) ve které chybí víc rozvedený konec.

Drive (2011)

Upozorňuji,že filmový snímek Drive není pro každého.Nejde tady o nějaký masakr,to vůbec ne.Jde o styl natáčení,který je hodně ceněný a proto si film sbírá v ostatních recenzí hodně bodů.Bohužel mě tak film nepřipadal.Nudné a "roztahané".Doprostřed filmu vlastně čekáte jaký bude příběh.Drive se stěží řadí do akčního žánru,poněvadž posledních dvacet minut se ve filmu něco děje.