Zóna A - Záverečná

Krátkometrážní / Hudební
Československo, 1989, 2 min

Peter Schredl

Jara.Cimrman.jr

Vždy jsem si myslel, že Záverečná je skladba o ukončení vztahu s lidskou entitou ženského pohlaví, ale tento klip mi ukázal, že právě skončil chlapecký vztah s mladým nadstrážmistrem a to je pro mne jisté zklamání. Nicméně tato vypalovačka mne nikdy nemůže zklamat a klip k ní je celkem přiměřeně hravý, takže mi nečiní obtíže si ho kdykoli pustit znovu. ()

MM_Ramone

Zaujímavosťom na tomto postaršom video klipe bratislavskej kapely Zóna A je, že sa v ňom objavil v policajnej uniforme mladý Ľudovít Gálka. V komunite ľudí, ktorý sa zaujímajú o slovenskú punkovú scénu je známy ako Elvis. Istý čas bol i oficiálnym členom Zóny A. Hral na harmoniku a spieval vokály. Zakrátko však skupinu opustil a založil spoločne s Petrom Deákom (Mladé Rozlety) vlastný projekt Karpina. Tam sa venoval sólovému spevu a písaniu textov. To uvádzam len tak na rozšírenie obzorov, milí punkoví priatelia. Inak čo sa týka samotného klipu dávam opäť plné hodnotenie. Je to predsa Zóna A a tá mala u mňa vždy ten najvyšší kredit. http://www.youtube.com/watch?v=KcKNotp0crY ***** ()