Šibenice

• USA The Gallows (více)

Dvacet let poté, kdy během středoškolského divadelního představení zemřel při nehodě představitel hlavní role, se studenti téže maloměstské školy rozhodnou v pomýlené snaze uctít výročí dávné tragédie znovu uvést stejnou inscenaci – ale nakonec zjistí, že některé věci je lepší nekřísit. (Freeman Ent.)

Flopik

Veľké sklamanie hlavne kvôli tomu že v trailery to vyzeralo tak dobre.Skvelý námet ja milujem takéto filmy, bohužiaľ veľmi zle podaný.Niečo ako Paranormal Activity ale toto mi prišlo blbšie.POZOR MôŽU sa vyskytovať spoilere : Absolutne nechápem zabitie najvtipnejšej postavy a zároveň pekného dievčaťa ako prvých.Zvyšný dvaja čo ostali sa mi nepáčili proste boli nudný.Tak skvelo by sa dali robiť lakačky , nato by ale museli využiť trocha make-upa na masky nie dať duchovi vreco na hlavu...Koniec totálne klišé.2* aspoň za snahu.Ale zas skvelý soundtrack.... A všimnete si ten trápny rozpočet. ()

schizmo

Found footage subžánr je už vyzobanej jak slunečnice. Respektive, čím více epigonů se na něm snaží přiživit, tím více klesá jejich invence a snaha přijít s něčím, byť jen trochu neokoukaným. Kolem Šibenice se dělal celkem humbuk a film byl očekáván s velkými nadějemi, ale bohužel je to zřejmě to nejnudnější, co současná přehlídka hand cam pokusů vůbec nabízí. Doporučuju vyhnout se. ()

T2

Rozpočet $100,000Tržby USA $22,764,410Tržby Celosvetovo $41,364,410Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ ešte že sa producentom oplatí investovať do týchto lacných hororov, fakt sila, samoúčelné až hrôza, aspoň že okrajovo je tam trošku napätie ale základ to má prachbiedny /30%/ ()

M.i.k.e

trailer vypadal slibně a i řes značnou skepsi způsobenou všemi těmi nedobrými FF "horory" z posledních let jsem dal Šibenici šanci...bohužel výsledek je úplně stejný,nebo v spíš v mnoha ohledech ještě horší než u většiny podobných kousků.I přes stopáž je první půlka rozvleklá až nudná a ve chvíli kdy už by se mělo začít trochu bubat je to zase jen nikterak originální nuda s pár lekačkami,které ale nejspíš nikoho moc nevyděsí.Nejlepší srovnání mi vychazí se čtvrtým dílem Paranormal Activity...20% ()

Han22 odpad!

Asi nejpříšernější found footage horor co jsem kdy viděl. Parta příšerně přehrávajících a ječících neherců hrajících příšerné kretény pobíhá po škole a nechává se zabíjet duchem kata. To vše kvůli 20 let staré tragédii. Byl by to hloupý horor i kdyby to bylo natočeno tradičně, například hned první zamčené dveře jsou tak zpuchřelé, že by stačilo pár kopanců a vyvalily by se z pantů. Ovšem třepající se a vypadávající kamera a především vizuál jak z amatérského porna tomu dodávají ty pravé odpadové grády. Nepochopím jak se tohle mohlo někde dostat do kin. ()

• Název snímku se objeví až před závěrečnými titulky. (Amras)
  • Film se odehrává v americkém městě Beatrice v Nebrasce, ve skutečnosti se natáčel ve Fresnu v Kalifornii. (hansel97)
  • Malú rolu vo filme si zahral aj režisér Chris Lofing, a to žiaka v pirátskom klobúku, ktorého učiteľ napomína v ôsmej minúte filmu. (BoredKid)