Kantai Collection: KanColle - Icuka ano umi de

(série)
  • Japonsko Itsuka Ano Umi de (více)

Epizody(8)

Jeoffrey

Jak mě kdysi dávno první série docela zaujala a film bavil, tak u téhle druhé jsem se nudil. Byly tu nové postavy, které mi nebyly nijak extra představené a vše bylo vlastně jen jednou misí, která se rozjela bez nějaké větší expozice. Jako by seriál prostě už počítal s tím, že vše kolem těchto dívek/lodí víte, a tak není třeba vám nic víc představovat a složitě budovat nějakou novou zápletku. Prostě je tu konflikt, o kterém určitě všechno víte z předchozího seriálu a filmu, jsou tu holčiny, co jsou vlastně lodě, co už jste asi pochopili a tohle je jejich další dobrodružství, tentokrát s jinými postavami, které možná znáte ze hry a pokud ne, tak vám je jen trošku představíme, protože víc toho o nich podle nás vědět nepotřebujete... A i když seriál díky tomu osekání veškeré vaty vypadá, že docela odsýpá (i když během sledování nic moc necítím), tak do vysílání několikrát hodil vidle covid a já tak úplně ztratil motivaci ho dál sledovat. Když se totiž spíš nudíte, než bavíte a najednou si uděláte neplánovanou delší pauzu od sledování, tak je pak velká šance, že už se k seriálu nikdy nevrátíte, jako já tady – viděl jsem 3 díly a ty byly jen na 3,5/10. ()

LordSnape

Už to není ono. Bere se to moc vážně, admirál je zde už normálně vidět a mluví... Chybí mi tu Fubuki, nebo celkově postava, co by byla zapamatovatelná. Poslední díl je dobrý masakr, ten mě bavil. Vtipné je, že jsou zde postavy, co vypadají jak z 1. řady, ale jsou to v podstatě jiný jména i charaktery. ()