Ohnivá zkáza

(TV film)
  • USA Firequake

Nový energetický zdroj může vyřešit kritický nedostatek energie na Zemi. Helios je čisté fosilní palivo, které vytváří tolik energie jako Slunce. Když však vlády přestanou dodržovat přísná bezpečnostní opatření, pronikne tento nestabilní produkt do zemského jádra. Zapříčiní tam obrovské exploze a naprostý chaos na povrchu. Vědkyně, která projekt vytvořila, musí rychle najít řešení a zachránit si pověst i vztah s vlastní dcerou. (Universal Channel)

mirra_cze odpad!

Největší scifi je na tomto filmu fakt, že při živelné katastrofě, která zasáhla jeden okres, nás přijela zachraňovat US Army. Je třeba dodávat víc? ()

PatrikU odpad!

Ultra teploušovina... V České republice se stala hrdinkou:-) no pocem. Pofiderní české spz, pofiderní policejní auta, prostě naprosto nedotažený do konce. Strašná chujovina... ()

cartyci

Sci-fi ťažko povedať, ak áno to to bolo chabé.Akčný veľmi malo.Thriller ešte menej ako akčný, alebo možno aj nič. ()

alien99 odpad!

Guilty pleasure z české republiky. ...Jo je to hrozná sračka a já se furt divim, že se dá natočit i v dnešní době. Nejdražší rekvizitou musela bejt tak vobouchaná škodovka, protože takový auto se už dost dobře sehnat moc nedá. ()

Malignus odpad!

Právě jsem dokoukal toto "veledílo" na Prima COOL. Chtělo se mi brečet a musel jsem se smát. Nevím, zda to bylo více směšné, či znevažující... Nicméně autoři by zasloužili alespoň pořádně přes držku, aby se jim konečně rozsvítilo. Ve vlastním zájmu - nekoukejte na to. ()

kataklysm odpad!

Tak tohle opravdu ne. Ani kousek ničeho čeho by se mohl člověk aspoň na 5 vteřin chytnout. Jediné čeho jsem se chytl , byla moje chlebárna a řitní věnec....nevěděl jsem zda budu zvracet či se neposeru. ()

Otaparni odpad!

Film to je hrozný, nemá hlavu ani patu! Triky použité v tomto filmu nesahají ani po kotníky trikům, které používal Karel Zeman ve svých filmech. ()

Sagitt62 odpad!

Myslím,že "tetajane" to řekla za mě - a slušněji. Shlédl jsem tohle "dílo" vpodstatě díky sázce: Vydržím se dívat na bednu. Dodám jen: On se na takové škváry opravdu někdo dívá? A dovozci tohoto .......... těží z reklamy?!? Jestli ano,jsme na tom hůř,než jsem myslel... ()