Lichtmond 2

Animovaný / Hudební
Německo, 2012, 53 min

Každodenní shon a spěch nám nedovoluje zastavit se a odpočinout si. Všechno chceme mít perfektní a lepší než ostatní. Chcete tento vyčerpávající styl života aspoň na chvíli změnit? Vydejte se na cestu fantastickými hudebními a obrazovými světy Lichtmondu, smyslného vesmíru plného světla a hudby. Ponoříte se do virtuálních krajin sestávajících ze zvuků, obrazů a hlasů, které vás okouzlí svou krásou a čistotou a kde zažijete nedotčený svět plný sluncí, hvězd a fantastických bytostí. Jedinečný zážitek umocňuje prostorový zvuk podmanivé hudby Alana Parsonse a vokálů I Muvrini. (Turmee)

Frajer42

Už si moc nepamatuji o čem byl první díl, ale zřejmě o tom samém. Vybavuji si pouze pocity z něj. V tomhle druhém pokračování byly moje pocity snad ještě lepší. Animace byla opravdu nádherná a 3D efekty byla naprostá lahůdka. Nejvíce se mi líbily scénky z vesmíru, těch bych si nechal klidně přidat. Hudba opět luxus. Dokonce se mi tentokrát poštěstilo slyšet doprovodný komentář v angličtině, takže byla fajn změna rozumět tomu co pán říkal. Neuvěřitelný relax. Pro mě osobně to byla výborná kulisa, u které jsem si mohl zapřemýšlet o nejrůznějších věcech. ()