Christina Aguilera: Your Body

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2012, 5 min

kingik

Christina by měla zpívat o něčem jiném, než o (patrně) sexy těle. Zpěvačku sexy neshledávám. Nebaví mě ani příliš její zpěv. A písnička samotná? Běžný standard, kterého vám hudební producenti naserou kýbl a ještě přidají k dobru splachovadlo, abyste podobné hudební produkty spláchli po třetím poslechnutí, což je můj případ. I přes známky rutinního zabarvení, se klip nese na obracečce Christině, která se dokonale vyválí v posteli, aby co nejlíp podala svůj sexappeal. Ale jo, on to jistě zabere na její příznivce, u kterých si to nechci rozházet. Volím smířlivější cestu. I tak by zpěvačka mohla nějaké to kilečko i faldík odbourat, sympatická celkem je, a taky by už konečně mohla přijít s nápaditou melodií. Ono totiž na tomhle klipu je nejpozoruhodnější ta její prezentace vlastní osoby. Klasický ženský samožer. A to jo, to si v decentní míře nechám líbit. A zpěvačce se to povedlo v přesně snesitelném a neurážejícím poměru. Christina se tak přesvědčivě válí a předvádí, až máte chuť dát jí do čáry. Ještě že je mezi divákem monitor, případně tv obrazovka. Takže zdar sexy válendě a blond Christině zvláště. I když si její písničku patrně opakovaně hned tak nepustím, musím uznat, že v sexy prezentaci je kovaná. 60% ()