Podaří se novináři a mladé ženě zničit krysí stvůru? Dívka Terry (Janet Agren) a novinář Fred (David Warbeck) se na malém karibském ostrůvku vydají pátrat po vrahovi dívčiny sestry, aby při tom odhalili něco mnohem děsivějšího. Tajemství vědce, který hnán šílenou touhou po slávě, stvořil zrůdu – napůl člověka a napůl ohavnou krysu. Monstrum však uprchlo a šíří teď hrůzu mezi obyvateli ostrova. Podaří se Fredovi a Terry šílené řádění zastavit? (Řitka video)

TomasKotlant

Po nudném začátku se film rozjede v solidním tempu a od poloviny je to už dobrý horor, ale nic extra děsivého nečekejte. Nicméně se asi budu vyhýbat záchodu a ledničce... jen tak pro jistotu. ()

Yarwen

Strašidelnost zde netřeba hledat. Spíše než strach vzbuzuje snímek ve svých divácích nudu. Špatné to není, zásadní logické kiksy se filmu vyhnuly, ale všechno je to takové nenápadité, předvídatelné. (33%). ()

helraiser

Naprosto pohodovej horůrek který se nezrodil nikde jinde než v Itálii. Jasně, že se jedná o další béčko jak řemen, ale utno podotknout, že o dost zábavné béčko navíc s výborným koncem. Jo a mimochodem ten krysák vypadá dost dobře. ()

masekjc

Vcelku zajímavý námět ztroskotal na očividně nízkém rozpočtu a výkonu zdejších ne-herců. Krysák nepůsobí nebezpečně ani strašidelně, ale trapně a nudně. Způsob jakým porcuje oběti je dosti diskutabilní, obzvláště porovnáme-li rozdíl velikostí krysák vs. oběť. Světlým okamžikem filmu je určitě kvalitní hudba a celkem i gradující napětí. Nesmím opomenout ani odhalená ňadra, obzvláště pak scénu ve sprše. 4/10 ()

Pitryx

No, opravdu to nestálo za moc, ale úplně bych to neodsuzoval. Když už nic, byly koukatelné jisté partie Evy Grimaldi. Slizák Evacher také nebyl tak špatný a pidimužík byla kapitola sama pro sebe. Ten byl spíše srandovní. Já dám třicet s tím, že podruhé ho vidět netřeba.  *A PŮL ()

tremors

Další italské blbé dílo. Že si zahrál nejmenší muž na světě, to je paráda, ale bylo by lepší, kdyby hrát uměl. Nelogické jednání postav je vidět dost často. A to, že nějaký malý krysák přemůže 2 metrovýho chlapa, to už je vrchol. ()

djbarrel

Blbost a ještě k tomu zbytečná ... Paradoxně největším plusem filmu je to čeho jsem se obáva nejvíc - Krysí muž. Sice nevím jak by takový krysák asi vypadal, ale tohle bylo zvládnuté celkem solidně. Co už se nepovedlo, je výběr herců, jejich charakterů, hlášek a výkonů obecně. Takže jsem se nakonec jen nudil, místo abych se aspoň trochu bál. 17 % ()

MonarC

Tento film mě mile překvapil. Postava krysího muže sice působí zábavně a mile. Navíc vraždy, kterých se dopouští vypadají jako kdyby na lidi skákala rozzuřená kočka a oni náhle zemřeli. Film je však překvapivě velmi dobře natočen a scény před samotným zabitím dost jsou napínavé. Mně osobně ten film bavil od začátku až do konce. ()

HrabeKrvesaj

Takže, máme tu malého, škaredého zmrašťka co sápe lidi na potkání, dále 80's rajc modelku která studem neoplývá a zápletku o šíleném genetickém pokusu. Taková typická taliánská nízkorozpočťárna. Na jednu stranu nemůžu říct že by se mi to nelíbilo ale jaksi jsem od toho čekal malinko víc, třeba že zrůdička bude trochu jako nasranější verze krysí opice z braindead. ()

vandamator

Postava krysího muže je stvárněna opravdu bravurně. Jinak je film, ale nudná slátanina s naprosto komickým scénářem. Horor zde určitě nehledejte ani v nejmenším. Hvězda za krysaka a scénu ve sprše. ()

Vital

Vidět nejmenšího človíčka planety jak zabijí lidi v slušivém hábitu,děsivou hudbou a slušným hereckým obsazením? Vskutku orginální. ()

Mark1983 odpad!

Kdysi dávno jsem viděl horor ve stylu křížence krysy a opice,zajímalo mě to.Přesto jsem po letech dostal k dispozici tenhle filmový odpad a byl jsem zklamaný. ()

AmunRa

Podprůměrný horor o bláznivém vědci, uprchlém monstru a několika sežraných turistech. Triky i na svou dobu pod průměrem, gore se nekoná, invence nula, příběh kostrbatý až hrůza takže proč se na to vlastně dívat? ()