Mastnej škrtič

(festivalový název)
  • USA The Greasy Strangler (více)

Otec so synom sprevádzajú návštevníkov po ich meste. Počas jednej obchôdzky si všimnú ženu, ktorá sa im zdá príťažlivá a aj ona má záujem o syna. Dohodnú sa na schôdzke a už o pár dní sa v ich dome konečne objaví žena. To však neznamená, že sa veci zmenia k lepšiemu. Táto žena spôsobuje len ďalšie problémy v ich vzťahu a to ešte nie je najhoršou vecou, ktorá sa stala. V okolí sa totiž pohybuje sériový vrah, ktorý vraždí ich známych. (Marceloo)

Rathalos

Bizarne,sialene,uchylne,nechutne a extremne absurdne,asi tak by som zhodnotil toto cudo,pri sledovani,ktoreho budete neveriac krutit hlavou a pytat sa samych seba,ze ten,kto to natocil,musi byt totalny psychopat a este pri pohlade na tych mega-odpornych hercov sa vam bude chciet grcat,ale na druhej strane boli presvedcivi,hudba bola fajn a aj vtipne to miestami bolo,ono tazko hodnotit tento film,ale dam trojku a este nieco,horor necakajte...:-) ()

Marceloo

Otec so synom sprevádzajú návštevníkov po ich meste. Počas jednej obchôdzky si všimnú ženu, ktorá sa im zdá príťažlivá a aj ona má záujem o syna. Dohodnú sa na schôdzke a už o pár dní sa v ich dome konečne objaví žena. To však neznamená, že sa veci zmenia k lepšiemu. Táto žena spôsobuje len ďalšie problémy v ich vzťahu a to ešte nie je najhoršou vecou, ktorá sa stala. V okolí sa totiž pohybuje sériový vrah, ktorý vraždí ich známych. - Je to naozaj nesmierne odporné, čo však bolo cielom tvorcov, takže sa to dá asi považovať za vydarenú záležitosť. Už po režisérovom segmente G is for Grandad z ABCs of Death 2 som mal pocit, že s ním niečo nie je v poriadku. Po tomto celovečernom projekte si myslím, že ho v detstve zneužíval starý otec a snaží sa týmito nechutnými dielami poukázať na takéto problémy, pretože sa vlastnej traumy stále nezbavil. Mne sa celkom páčil aj príbeh a pôsobivý soundtrack, ktorý hral každú chvílku, ale aj tak sa mi nezdal otravný. Určite však musím dodať, že k tomuto dielu sa už nikdy nepriblížim. ()

Bloody13

Tohle je opravdu MEGA úchylárna, kterou s největší jistotou už v životě neuvidim. Těžko vydržet pohled na tři takhle bizarní existence, které však u diváka nevyvolají smích, soucit ani lítost, nýbrž jen hnus a trapnost. Pokud vám teda nevadí dědek s velkym chujem, jeho retardovanej synátor, tlustá mařka s bobrem a povadlýma kozama, pojídání očních bulv a celkově fekální humor. Takže za co ta hvězdička? Za hudbu: je sice otravně monotónní, ale neuvěřitelně vlezlá a dost možná si jí budete nějakou tu chvíli v duchu broukat, než usnete. Anebo vám z ní praskne hlava. ()

noelcoward73 odpad!

Nechápu, jak někdo může napsat a natočit takovouto žumpu nejhlubšího kalibru! Komedie tam nebyla žádná, vraždy za nic nestály. A herci asi potřebovali peníze, tak souhlasili s tím, že tam budou účinkovat. Pokud jsem nedávno dal odpad! baletnímu hororu Climax, tak toto je odpad! - 10. ()

Dadel

Film plný nechutností a ošklivých nahých lidí je poctou klasice Pink Flamingos z roku 1972, jejíž kvalit ovšem nedosahuje. Dobře naladěné publikum se zpočátku smálo každému prdu, ale nadšení rychle opadlo. Přesto stojí za vidění, ale ještě větší efekt by to mělo v nějaké "nepůlnoční" sekci ve Velkém sále plném nicnetušících lidí. ()

• Prvotní verze filmu měl dvě a čtvrt hodiny. (HellFire)
  • Tuk použitý ve filmu je ve skutečnosti tapiokový pudink. (HellFire)
  • Natáčení probíhalo v Los Angeles v Kalifornii. (noelcoward73)