Romantická komedie o milostných peripetiích krásné Halley, kterou ve filmu ztvárnila americká popová hvězda Mandy Moore (Deník princezny). Je držitelkou několika cen MTV Music Award. Mladičká Halley po zkušenostech z několika milostných záletů dojde k závěru, že skutečná láska neexistuje. Velmi rychle se ale přesvědčí, že žádná teorie není dokonalá. Nejlepší kamarádku Halley si v této romantické komedii zahrála Alexandra Holden, známá to kráska ze seriálů Přátelé, nebo Ally McBealová. (oficiální text distributora)

loveless

Snesitelná romantická komedie. Boužel ale prezentuje zvláštní názory na zdravotnickou péči - když se chlapec se zřejmou bolestí sklátí na hřišti k zemi, nevolá se doktor, ale všichni si kolem něj stoupnou a drží se kolem ramen, aby se k němu nikdo nemohl a zřejmě aby měl morální podporu při umírání... a kdybyste náhodou někdy rodila, nezapomeňte, že první zastávka je vyzvednout kamarádku, nemocnice až v druhém sledu... :P Ale jinak to šlo, hlavní pár sympatický, a to u takového typu filmu často pomůže. ()

POMO

Celkom stráviteľný návod pre teenagerov "ako to zvládnuť". Epizodický humor v ňom síce moc nefunguje, ale aspoň nie je presladený a blbý (viz. Denník princeznej či Crossroads). Preto škoda, že scenár nemá vyššie ambície. Mandy Moore je príjemná i talentovaná a vedela by podtrhnúť aj vyznenie niečoho väčšieho a duchaplnejšieho. ()

alambert

Musím říct, že žádný extra zážitek na mě film vážně neudělal. Začátek vtipný, takže byste třeba čekali nějakou oddychovku. Pak smrt a svatby, stres a bůh ví co ještě. Film ale podlě mě nic moc nepřináší, prostě jen koukáte jak se jedna trochu praštěná holka trápí. A to ještě podlě mne Mandy Moore nijak zvlášť dobře nehraje. Akorát celej film litujete, že se na začátku ostříhala, protože pak vypadá mnohem hůř...:-D ()

Nathalie

Scénáristu praštili traverzou, ošmikanou Mandy Moore pytlem a mě obojím. Jinak si nedokážu vysvětlit, že jsem z kina neprchla, než došlo na vtípky s cannabisově rozjuchanou seniorkou a verbální poklady vědění typu: The quickest way to ruin a relationship with someone is to actually try to have a relationship with them:) ()

triatlet

Film, který si hraje na drama (partnerské vztahy umocněné rodinnými vazbami), na komedii (babička kouřící marihuanu) i na romantiku (ústřední hrdinka čte Paní Bovaryovou). Celkově ale nepřináší nic nového a působí jako špatný díl z Beverly Hillls 90210. Hvězdička za hudbu. ()

• Automobil, který má ve filmu Trent Ford (Macon Forrester), je Honda Civic IV. generace, která se vyráběla od roku 1988 do roku 1991. (rainman93)
  • Film je kombinací 2 knih od Sarah Dessen - "Someone like You" a "That Summer". (HappySmile)
  • Poslední kino-film, který natočila Nina Foch. (HappySmile)