The Ultimate Fighter: Team Joanna vs. Team Cláudia Finale

(pořad)
  • USA The Ultimate Fighter 23 Finale (neoficiální název)
všechny plakáty
Sportovní
USA, 2016

Show se uskutečnila 8. července 2016 v MGM Grand Garden Arena (Las Vegas, Nevada). Na hlavní kartě se sešlo šest zápasů.
1) Andrew Holbrook vs. Joaquim Silva
2) Doo Ho Choi vs. Thiago Tavares
3) Ross Pearson vs. Will Brooks
4) Amanda Cooper vs. Tatiana Suarez (The Ultimate Fighter 23 Women's Strawweight Tournament Final)
5) Andrew Sanchez vs. Khalil Rountree Jr. (The Ultimate Fighter 23 Light Heavyweight Tournament Final)
6) Joanna Jędrzejczyk vs. Cláudia Gadelha (UFC Women's Strawweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

Silva vs. Holbrook 5* Hodně rychlý zápas ukončený TKO. ........... Choi vs. Tavares 4,5* Taky rychlý zápas ukončený TKO. ............. Pearson vs. Brooks 3,5* Takový nezáživný zápas, ve kterém se toho moc neděje. Nejlepší je asi poslední kolo. ............ Suarez vs. Cooper 5* Pěkný rychlý ženský zápas ukončený submisí. ............ Sanchez vs. Rountree 3,5* Tento fight mě moc nebavil, ale vítěz si to jednoznačně zasloužil. Škoda, že nebylo ukončení před limitem. ........... (c) Jedrzejczyk vs. (1) Gadelha 5* No hodně těžký fight pro obě bojovnice a rozhodně ne jednostranná záležitost pro Joannu. ........... Celkově povedený event, kterému dávám 86% :) ()