Darth Vader's Psychic Hotline

Také jste někdy chtěli vědět, jestli jste zrovna našli droida svého života? Zavolejte expertovi na proudy v Síle a dozvíte se víc! A možná ještě více, než jste původně chtěli vědět. Parodie na televizní pomáhačské pořady a psychouše Darth Vadera v jednom. (Morien)

AllShallFall odpad!

Neuvěřitelná trapárna. Z amerických hlav snad větší blbost vylézt nemůže. Star Wars si může být parodováno jako každý slavný film, ale samozřejmě tak, aby se tomu mnoho lidí zasmálo a bralo to vše s nadhledem. Tohle je ale spíš ubohé a ani nadhled nad celou věcí nic nezmění. ()

T2

Na krátkej ploche to mohlo byť vtipnejšie či skôr zaujímavejšie podané, moc tomu teda nedali. ()

Fleur6

Call him now... if you dare... alebo ako si pýtať rady od Darth Vadera. Miestami vtipná, ale v prevažujúcej miere skôr nudná a trápna paródia na DV a niekoľko ďalších postáv zo Star Wars. K dispozícii k zhliadnutiu na YouTube tu. ()

thunnus

Popravdě řečeno nic moc. Nápad je to zajímavý, ale odkazy na sw jsou už otřepané a celkově tomu chybí šťáva a je to docela nuda. ()