Meet the Feebles

všechny plakáty

Poznejte nejdivočejší a nejbizarnější show v režii Petera Jacksona! V loutkové, velice nemilosrdné satiře na centrum zábavního průmyslu a la Hollywood uvidíte vedle pozlátka i bahno neřesti, drog, tvrdého porna a nejšpinavější korupce. Jako třešnička na dortu pak čeká zamilovaný příběh zhrzené hrošice Heidi. (HOODY)

Rocky88

Spousta žánrů, spousta zvířátek, spousta zvrhlostí, spousta zábavy. Je až neuvěřitelné, kolik nápadů nám tu Jacskon představí, s jakou grácií a nadšením ( které ovšem čiší z každého jeho počinu ) celou tuhle hovadinku dokázal natočit. Vrcholem jsou asi scény natáčení pornofilmů, parodie na Deer Huntera a závěrečné představení hrošice Heidi s M60. Na tu by byl krátkej i John Rambo :D ()

Tequila

Sympatický loutkový masakr sršící nápady, kterému dle mého soudu v dosažení dokonalosti brání jediná věc: velmi nezáživná, monotónní až vyloženě nudná hudba. Několikrát jsem si pomyslel, že kdyby ta či ona masakrální scéna byla doprovázena náležitě úderným hudebním doprovodem (viz např. geniální soundtracky filmů jako Chicken Run či Team America) namísto syntetizátorového hučení, byl by už tak skvělý výsledný dojem ještě o třídu lepší. ()

Slasher

Co to sakra?:D No tak tohle je prakticky nezařaditelný mišmaš z prostředí zvrhlých novozélandských zvířátek. Něco takovýho může natočit jen Peter Jackson, kdo viděl Braindead a Bad Taste poznal by že je tohle od něj snad i se zavřenýma očima (díky tý hudbě a dabingu). Nic podobnýho jsem v životě neviděl a i když to už druhou půlku začínala být trochu nuda, stejně klobouk dolů. Kde jinde uvidíte špinavýho krysáka pokoušet se ve sklepě natáčet undergroundový sado-maso porno v hlavní roli s mravenečníkem fetišistou a krávou s pořádnym vemínkem..... ()

Superpero

Bylo to sice fakt hodně ujetý, ale mě se z těch plyšáků ňák dělalo blbě. Bad taste a Braindead byli o hodně lepší, protože u Meet the Feebles jsem se prostě ani tak nezasmál, jasně že tam byly skvělý hlášky a to jak plyšáci točej SM porno se taky jen tak někde nevidí, ale nebýt finálního masakru a tý drogový předávky na golfovim hřišti tak nic moc. ()

VerteX

Nevím, jestli mám dát odpad nebo pět hvězdiček. Meet the Feebles je film, který kromě Jacksona není nikdo schopný natočit a nyní už ani sám Jackson. Nemyslel jsem si, že může být něco ještě mnohem mnohem absurdnějšího než Braindead, ale tohle... Zvířátka, porno, Vietnam a drogy. Moucha jako reprortérka blesku, králík s AIDS, hroch s kulometem. Nicméně na prvním místě u mě zůstávají Braindead. ()

• Režisér Peter Jackson nesehnal slepé náboje do M-60, tím pádem se střílelo ostrýma. (HellFire)
  • Pokud se pozorně zadíváte na obecenstvo, uvidíte že většina diváků má na hlavě kartonové krabice, jen několik z nich jsou loutky. (HellFire)

Cage a hladový králík

Cage a hladový králík

27.11.2009

S králíky nejsou žerty. Víme to už od dob Meet the Feebles či Monty Python a Svatý Grál. Film Rogera Donaldsona sice nese téměř disneyovský název The Hungry Rabbit Jumps, ale ve skutečnosti půjde o… (více)