Démoni 2

• Itálie Dèmoni 2... l'incubo ritorna (více)

Svět Démonů je skrytý v jiné dimenzi a z ní si najde cestu do našeho světa, prostřednictvím televizního signálu, do televizoru v pokoji 18 leté oslavenkyně. Mrakodrap ve kterém propukne démonické peklo je hermeticky uzavřen a všichni obyvatelé jsou ponechán napospas démonů. (TV Nova)

iolaos

L. Bava serviruje s puvabnou ladnosti zabavny gore narez plny naolejovanych tel obludnych muskulatur.. + pusobive masky /pejsek, liliputaan/... jak jinak - nulovy scenar ; duraz jen na pusobivy gorefest ... labuti pisen vsem horrorovym zavislakum... na stejne kvalitativni urovni jako jednicka & pravy film na zacatek notor party s prateli.. ()

Cervenak

Ďalší zmarený "sen mladosti", ktorý už po tých rokoch nemá čo povedať, skôr vzbudzuje otázku, čo nám na tom vtedy (za čias, keď sme to hltali so simultánnym dabingom na ošúchaných VHS-kách) pripadalo také zaujímavé. Zo začiatku je to ako-tak atmosférické (výprava do "zakázanej zóny" je super), potom sa to zmení na idiotskú zlátaninu bez napätia, bez štipky logiky, a čo je najhoršie, bez akýchkoľvek gore-efektov a s gumenými pandrlákmi, ktoré akoby vypadli z Gremlins 2. Bava už pri tomto filme, ktorému by aj MPAA udelila rating PG-13, zrejme myslel na to, ako dobyje svet Princeznou Fantaghiró. ()

eraserhead666

Trošku slabší než jednička. Kromě toho, že se to odehrává jinde (tentokrát asi 14-ti patrový barák) a docela dobré proměny psa, se to od jedničky zas až tak moc neliší. I ten jeden démon tu je, jen je mu tu na můj vkus věnováno trochu více místa, než by bylo zdrávo. Takhle se jeho výstup po chvíli jeví spíše už jako komediální. Přesto všechno je to ale pořád vysoký nadprůměr. ()

cariada

O něco slabší, ale pořád pěkné. O proti prvnímu dílu to má ucelenější a přehlednější děj. Tentokrát je to zase 3D tv, která vás vtáhne do děje, jak ti tvůrci předvídali dnešní dobu. Skvělá je proměna hodného psa v ještě hodnějšího. Opět hrozná kvalita vhs a jednohlasnýho překladu, který už dneska není moc stravitelný, ale jsem rád, že aspoň náká verze je k mání. Chtělo by to současnou verzi , takovéhle akce mám rád. ()

PetrPan

Pokud bych mel dvojku posuzovat jako samostatný film, dal bych mnohem vyšší hodnoceni, ale tento film je pouhou kopii jednicky, prakticky nic noveho, snad krome demona - ditete a jakehosi gremlina, ktery se z nej vyklube, první zmiňovaný je super, druhy uz snad nemohl byt trapnejsi ukazkou neumetelstvi trikařů, no porad jsou to ale Demoni a italská klasika... ()

• První filmová role Asie Argento. (Chatterer)
  • Hudbu k tomuto filmu nahrála britská heavymetalová skupina The Smiths. (Chatterer)