Ztracený svět vyhynutých dinosaurů a pravěkých ještěrů existuje! Podaří se ho Patrickovi Berginovi ochránit před bohatými a nenasytnými lovci? Podle profesora George Challengera ztracený svět vyhynutých dinosaurů ještě existuje, jak to tvrdí ve své přednášce pro Královskou geografickou společnost v Londýně. Na Zemi existuje místo zdánlivě opuštěný ostrov, kde se zastavil čas a vývoj. Challenger se chystá na expedici, aby dokázal pravdu o ztraceném světě. (oficiální text distributora)

Zevon odpad!

Co je moc to je moc. Ti amatéři, co to natočili, museli být snad zfetovaní. Už po chvíli mi bylo jasné, že je to paskvil, vůbec nechápu, proč jsem na to tak dlouho čuměl. Ještě teď je mi blujno a mám pocit, že jedna fermež to rozhodně nespraví. ()

Martell47 odpad!

Jurský park z 93 má konkurenciou??? Asi ťažko....tomuto nedávam ani 10%.....nuda, otras, milujem túto tématiku takže budem mimoriadne kritický.....7% zaokruhľujem nadol;) ()

Petike odpad!

Maple White síce dostane trochu viac priestoru a nápad so zasadením náhornej planiny do Mongolska (čítaj : Britskej Kolumbie - aby tvorcovia nemuseli cestovať do reálnej džungle) je vcelku haluzný, ale inak je toto desivá kravina, ktorá má s knižnou predlohou asi taký súvis, ako Hamlet s hemendexom. Viaceré špeciálne efekty (hlavne ku koncu filmu) sú špeciálnymi asi v takom zmysle, v akom sú v Česku naše "osobitné školy" eufemisticky označované za "speciální". ;-)) Dobrá rada pre milovníkov Doylovej predlohy : Pozrite si radšej prvú adaptáciu z roku 1926 alebo BBCčkársku z roku 2001. Tie jediné za niečo stoja. P.S. Malá kuriozita : V tomto čude i o čosi lepšej seriálovej adaptácii hraje Summerleeho Michael Sinelnikoff. Žeby mal fetiš pre túto predlohu ? Alebo sa účasťou v seriáli nebodaj snažil o reparát ? :-)) ()

amyth odpad!

Jen dva filmy o dinosaurech měly kvalitu - Cesta do pravěku a Jurský park. Zbytek byly jen zoufalé pokusy vymlátit z lidí peníze. Toto je taková nuda, že když si nedáte pozor tak usnete i v sedě ()

Jonatthan

Byl jsem zvědav, jak se autoři poprali s knižní předlohou, kterou jsem kdysi hltal v ábíčku jako comics...no poprali se asi tak, jako by to natočili v padesátých letech a ne v roce 1998. Triky hrozný, děj nudný, film velmi laciný = kravina ()

Tuty odpad!

Tohle je moje černá můra...Mám rád předlohu, ale...nevim, jestli jde natočit ještě horši stupiditu než tohle.Ale možná, že to nakonec ,,tvůrcům" vyšlo: Při sledování je Vopravdu něco ztraceno : ČAS. ()

zodiak217

Neuveriteľne som sa nudil. To je zlý začiatok pre každú recenziu na film, no toto mi ani nepripadalo ako dobrý film. Bolo to tak naivne trápne. Exteriéry, scény to celé spracovanie a podanie divákovi. Herecké výkony nezaujali, efekty už duplom nie, možno tak dej, ale na tom sa nedalo nič pokaziť, keď že sa išlo podľa knižnej predlohy, bol to omyl z mojej strany pozerať túto snímku a viac by som ho už zrejme neurobil. Aj keď ma tento film neurážal a neprovokoval po žiadnej stránke, bolo to tak stroskotane naivné spracovanie, že nič ako 1 hviezdička si podľa mňa zrejme nezaslúži. ()

SONITA odpad!

Aj by som chcela dať aspoň jednu hviezdičku ale absolútne ma nenapadá jediný dôvod prečo to spraviť. Seriál bol lepší aj keď mal svoje muchy. ()

CrashHP

Nerozumiem tomu, prečo to má také slabé hodnotenie. Škoda, mne sa to zas celkom páčilo a vždy som si to v TV rád pozrel. ()

Brad Pitt jako předloha pro Indyho

Brad Pitt jako předloha pro Indyho

04.04.2008

Ještě vás s těmi přirovnáními různých projektů k Indymu nenudíme? Radši si zvykněte, s blížícím se návratem slavného archeologa a předpokládaným závratným úspěchem filmu se vynoří ještě pěkná řádka… (více)