Karpar ukredthachon

• Kambodža ការពារឧក្រិដ្ឋជន (více)

Morholt

Policajti, muklové, bachaři, buchty a dva bonusoví psychopati a to všechno se tady mydlí hlava nehlava. Jo, je tu nějakej děj, jakože se musí ochránit korunní svědek, ale tohle téma je tady naprosto marginální. Snad jen tu mohlo být trochu víc krve a uvítal bych, kdyby se víc zapojil gang Motýlků, protože na holky byl fakt pěknej pohled. Ale tak nemůžu mít všechno. Pobavil jsem se, zasmál a vo tom to je. 75% ()

EvilPhoEniX

Očekávaná řežba ve vězení z Kambodže na mě až takový dojem neudělala. Srovnání s Raidem je naprosto mimo mísu. Kambodža má hodně, co dohánět nejen s výtvarnou stránkou, ale i s hereckými projevy, střihem, kamerou i samotnou akcí. Občas to působí trošku lacinně, ale vzhledem k tomu z jaké země film pochází se nemohu příliš divit, byť velká snaha tam vidět definitivně je. Akce je různorodá a potěší, že je bez střihu i kamera má občas slušný záběr, ujde i choreografie, která míchá různé prvky martial arts a samotní představitelé bezpochyby něco ovládají, ale bohužel souboje postrádají drajv, razanci i řádné ozvučení, končí většinou velmi rychle, zamrzí absence zlomených končetin a minimum brutality (Když se řežou mačetou a nestříká krev, je to divný), jediný působivý fight je ženský battle s katanou a s černochem, ovšem ten skončí dřív než se divák do souboje vcítí, což mne spíš mrzelo. Jako Martial Arts fanda jsem určitě za tenhle příspěvek rád, souboje jsem si však nedokázal užít tak jako v jiných obdobných filmech. Přesto film za zhlédnutí stojí. Do Hanumana vkládám větší naděje. 65% ()

pornogrind

Už to tu bylo napsáno a nejde s tím než nesouhlasit. S porovnáním s filmem " Raid " tohle působí jako jeho hodně slabý odvar. Film sice nabízí spoustu akce, svižný tempo a sexy motýlky. Mínusem filmu však je nefunkční vtip, průměrní herci a absence krve. Jako průměrná akční řežba na jedno podívání je Jailbreak v pohodě. Ale jsou tu daleko lepší a hlavně brutálnější řežby vedle kterých Jailbreak brzo upadne v zapomnění. Slabší 3 hvězdy. ()

misbos

Bacha, sežere Ti ucho! - aneb - jedno odpoledne ve vězení, kde jsou členové ostrahy ženatí se svýma rukama. Hercí jsou tentokrát pohybově zdatný a sebejistý, takže je možný je natáčet v dlouhejch záběrech bez epileptickýho střihu, sem tam se do toho vrzne nějaká kamerová vychytávka, a když už nezbylo na víc lokací, pořád je možný nebrat se vážně a pojmout to jako prdýlky ( jak to uděláme bez kvérů? Old school...voe). Mrňavá Tharoth Sam je boží, na její "Tonystyl" loketkolenoloket bych vydržel koukat furt. Slušný čtyry za potenciál, dejte jim někdo víc prachů! ()

Lacike

Tak uz aj v Kambodzi sa rozhodli natocit kung-fu bijak ktorym by spropagovali svoje narodne bojove umenie. Nadava sa mu botakor a neopovazte si ho pomylit s muay thai, inak dostanete kolenom do drzky. Zapletka je totalne primitivna. Chlapik sa dostane do basy a jeho väzni su podplateni, aby ho zabili. Nastastie ho chrani komando policajtov, ktore ho tam eskortovalo. Proste taky Raid v base. Tento film ale nazorne ukazuje, ze aj ked mal Raid primitivnu zapletku, tak bola dokonale funkcna. V Jailbreaku sa prvu polhodinu zoznamujeme s postavami o ktorych sa aj tak nic poriadne nedozvieme a po presune do basy nasleduje prakticky nonstop bitka az do konca. Jedna skupinka makakov sa od druhej da rozoznat len tym, ze kladne postavy maju velky napis Police a zaporaci väznske mundury. Absentuje tu akakolvek gradacia. Ziadne naliehave putovanie z bodu A do bodu B, alebo mlatenie zaporakov, ktory by boli jasne definovani a uroven ich schopnosti by sa neustale zvysovala. Proste len nekonecne nahodne bitky v asi troch interieroch. No aj bitky su velkym sklamanim. Su strasne pomale, postradaju akukolvek tvrdost. Ku kontaktom nedochadza ani omylom. Vyzeraju prilis nacvicene. Trochu ma zaujalla len bitka medzi jednym cernochom a aziatom, ktory hovori len po francuzsky. Zvysok nekonecnych bitiek je jedna nekonecna nuda. Dokonca aj expornohviezda Katsumi sa snazi neuspesne hrat namiesto toho aby ukazala kozy. Film neodporucam ani hardcore fanusikom poriadnych bitiek. Tie tu nenajdete. 3/10. ()

• Tak ako dej filmu, aj natáčanie prebiehalo v Kambodži. Natáčalo sa 34 dní. (MikaelSVK)
  • Film obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)
  • Ve scéně, kde spolu poprvé mluví inspektor Ly (Jean-Paul Ly) a Dara (Dara Our), lze krátce zahlédnout v právě zavírané tašce masku Hanumana. Je to takové pomrknutí pro pozorné diváky, protože masku nosil Dara Our ve filmu Hanuman (2015). (Rominator)