Anti Matter

• angličtina Worm

Ana (Yaiza Figueroa) studuje fyziku jako doktorandka na univerzitě v Oxfordu a zabývá se červími dírami. Ve volné variaci na Alenku v říši divů se tým dostane do časové tísně a musí – po zvířatech – urychlit testování na lidech. Ana si vylosuje (vypálená sirka) první pořadí a nastoupí do stroje. Když se ráno probudí, je něco jinak. Jenom trošku jinak, ale skoro nic neudrží v paměti a i části starších vzpomínek jí chybějí. A i lidi kolem ní včetně týmu jsou nějací jiní. Nebo je jiná ona ? Co je příčinou a jak situaci řešit? Je to problém fyzikální nebo etický, je problém ve hmotě nebo v podstatě lidské paměti? (Peabody)

Essential

Extrémna amateričnosť produkcie, strihu a hudby ako z erotických krimináliek na Nove v 90. rokoch dávajú tomuto inak zaujímavému nápadu z pozície náročnejšieho diváka fakt hodne zabrať. A keď moje telo nepotrebuje jesť, piť, ani spať, logicky by teda nemalo ani dýchať či klipkať očami... 63% ()

space weaver

Lehce nadprůměrné, nízkorozpočtové Sci fi s lehce fylosofickým nádechem, kde se hodně mluví a kde paranoia prostupuje příběhem. ()

goauld

Takový běžný televizní film na sobotní odpoledne. Zajímavý námět alá Moucha s poněkud zvláštní pointou. Pochopilně zde máme celkem dosti nelogických částí, které zákonitě musí vyvstat při závěrečné "vysvětlivce". Bohužel díky těm nelogickým kopancům film sráží celkové hodnocení na běžný průměr. Být to přecejen trochu "promyšlenější" tak bych šel i výše. ()