Porno? Horor? Snuff? Ne, Troma! Z tolika šílených nápadů, geniálních hlášek a nechutných záběrů vám zaručeně exploduje hlava. Při zachraňování Tromavillské školy před Plenkovým gangem se Toxie ocitne uprostřed exploze, která jej uvrhne do alternativní dimenze plné zla. V Tromaville zatím Toxieho zlý dvojník Noxie terorizuje celé město. Situaci nezvládají ani noví hrdinové – Delfíní muž, Vibrátor a Mastur Bator. A nejšílenější dobrodružství z produkce nejšílenější společnosti Troma může začít! (Řitka video)

Xeelee

Aby mohla vzniknout scéna s explodující školou plnou retardovaných studentů, nechali specialisté na efekty explodovat sklad plný retardovaných studentů. | Tagalogem, původním jazykem Filipínců, zní foneticky v překladu „Toxický mstitel“ jako „Kampak to jdeš s mou kozou?“ | Alternativní názvy „Toxického mstitele 4“: 1. Chtěl jsem víc nachos. 2. Bože, jsi tu? To jsem já, Manson. 3. Toxický Shakespeare 4. WACO - muzikál | Mražená pizza pečená v peci na středním roštu má nejkřupavější kůrku. MŇAM! | Filmové termíny: „Best Boy“ je prepubertální chlapec, který orálně uspokojuje režiséra a dostává za to sladkosti. | Filmové hlášky: „Až dojíš ten cheeseburger… Jdi do prdele!“ – Rozum a cit | I když byl „Toxický mstitel 4“ stříhán digitálně, klasické nůžky použili střihači k podřezání vlastních zápěstí. | Ačkoliv během natáčení nepřišlo žádné zvíře k úhoně, 3 trpaslíci a řemeslník Burt se popálili, když vařili oblíbené fajitas. | Tvůrci filmu neděkují Hughu Hefnerovi, který chtěl být z filmu vystřižen, Billu Clintonovi za plundrování Země a J. Roberts, M. Gibsonovi a W. Smithovi za promrhání miliard dolarů ve filmech, co stojí za hovno! | „Toxický mstitel 4“ nebyl inspirován knihami „Vše, co potřebujete vědět o natáčení filmů“ a „Co jsem se naučil z Toxického mstitele“. ()

Ruut

Tak tohle je zatím vrchol od TROMY z toho co jsem viděl. Kdyby to nebylo tak zbytečně natahované, snad by se mohlo měřit i s Jacksonovými Braindead a Bad Taste. Bohužel moc vtípků je fakt zbytečně prodlužovaných. I tak skvělá blbost. Příběh (ehm) je postavený na souboji hodného Toxie se zlím Noxiem. Dočkáme se i akčních hrdinů likvidujících soupeře obří ejakulací, souboje dvou Toxieho potomků v děloze matky a samozřejmě opravdu hodně krve. P.S. A že prý pornoherečky neumí hrát. ()

kosta73

Parádní závěrečný díl série o Toxiho dobrodružstvích a vrámci tromácké produkce jasných pět hvězdiček. Příběh, který je postavený na vcelku originální zápletce, disponuje ( v porovnání s ostatními výplody Tromy, které jsem měl možnost vidět ) funkčním scénářem s několika výbornými nápady ( jinými slovy není to jen chaotický řetězec nechutností, ale organizovaný řetězec nechutností ) a technické provedení samotného filmu je zde o poznání lepší. A jako velkého fanouška Motörhead mě samozřejmě potěšila poměrně častá přítomnost Mr.Lemmyho. ()

Slasher

[TROMA] Uf... Tohle už je fakt vrchol. Šílenost na hranici únosnosti, totální výmaz. Už klasický Toxic Avenger je ujetost, ale ve dvou dimenzích se počet kravin a úchyláren snad ještě znásobí. Jenže ve výsledném dojmu už to alespoň pro mě není nic extra, moc chaos, v tomhle případe všeho moc škodí (hlavně už to nedrží pohromadě) a pokud ve filmu postavíte na hlavu úplně všechno, nemusí to dopadnout moc dobře... V tomhle případě je úplně jedno jestli dám odpad nebo tři hvězdičky, rozhodně je to podívaná jak prase:) Největší a úplně bezkonkurenční sviňárna je zase rozjetí důchodce, tady je to totální vychutnávka, to prostě musíte vidět. ()

coscarelli

Po 1ke 2ke a 3ke vyTromovaná, Tromatická a Tromantická Anarchia!!! REBELANTSVO A NEKOREKTNOSŤ. Servítka vo vrecku, a nálev rôznorodych nápadov a šialeností, chutiac aj bez kvapky alkoholu. Len si treba nastaviť anténu, inak nechytí vnútorný signál. L.K. a spol som nikdy extra nemusel, no 4kou vysustružili T.A. univerzum na hrot. A nech tak ostane. ()

• Do filmového komparzu byl zapojen i Lemmy Kilmister, frontman rock & rollové skupiny Motörhead. V tomto filmu se objevil dohromady ve 3 záběrech. (Filipus Muff)
  • Ze všech dílů série o Toxickém mstitelovi je tento se 108 minutami nejdelší. (gogos)
  • Mezi lety 1984 a 2011 se postava Toxického mstitele objevila v 17 filmech a seriálech. (gogos)

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu