Uznávaného hasiče opustila manželka spolu s jejich synem pro jeho násilnické chování. Je přesvědčený, že vinu na tom mají jeho sousedé a jejich děti, které ji namluvili, aby od manžela odešla. Vtrhne do jejich domu a začne je terorizovat. Sousedé to oznámí policii, ta jim však nevěří, protože ho považují za uznávaného požárníka s množstvím zásluh. Situace se zdramatizuje, když zabije opraváře, dva policisty, a nakonec zaútočí i na rodinu sousedů. Začíná tvrdý boj o přežití. (oficiální text distributora)

glum88

Zatím největší překvapení jaký jsem tenhle rok zažil . Sheen by měl hrát maniaky častěji , je to jeden z nejpřesvědčivějších psychopatů v dějinách filmu . Už když vyletěl na hrající si děcka protože plýtvali vodou jsem věděl co mě čeká . Scénář nebyl zas tak špatnej ..... ,,Chcete ode mě volat ? Ne chlapče , támhle na ulici je budka u krámu toho šikmookýho , bude mít chut' podržet žlutýho kámoše . Přeju rýžový den,, ()

FiVe

Musím souhlasit s panem sheenem jsou to opravdu nevychovaný spratci. kdyby mi někdo provokoval psa a pak mi rozbil okno a televizi nějakou létající píčovinou, tak je zabiji taky. Charlie je senza, ale celý film trpí amatérismem. Přeji rýžový den :⁠,⁠-⁠) ()

Dispa

Občas je třeba vypnout a odreagovat se něčim, o čem víte, že je úplná blbost. Skvělý, čas jsem zabil... A ani jsem se nenudil. Jednoduchý, trochu přehnaný, ale podobně to ve světě chodí.. ()

Pollini

Myslím, že Charlie Sheen se role zhostil dokonale. Je to film z roku 97, když jsem to tehdy viděla, měla jsem nervy kýblu. Dneska ten film uz působí úplně jinak. Po Šestém smyslu a Ti druzí už mě máloco překvapí nebo vyvolá napětí. Užijte si atmosféru totálního vyčerpání z práce, když vás furt někdo ruší. ()

Antagonist

Under Pressure je průměrný s podprůměrnými herci. Světlou stránkou je tak akorát Charlie, který hraje fajn šílence a vcelku celý film táhne sám. Velká škoda nevyužitého potenciálu. Bez nadsázky se z toho málem vyklubal i pěkný horor, když už měl tu sekeru v ruce, mohl aspoň rozsekat (stačilo by pohmoždit) ty rozmazlený fakany. To by asi snímek ani nespatřil světlo světa, nebo možná jen s kapkou cenzury. Nu což, škoda... Have a rice day. ()