Redeemer

Nicky Pardo (Marko Zaror) byl zabijákem drogového kartelu, ale při likvidaci konkurenčního zabijáka udělal osudovou chybu - nechal ho přežít. Za to zaplatil smrtí vlastní rodiny a sám zůstal trčet v poušti. Nyní je z něj Spasitel, muž, který se prostřednictvím pomoci druhým snaží dojít vlastního vykoupení. V patách má však Škorpióna, nelítostného psychopata, toužícího pošlapat každý jeho dobrý skutek. (eviljack)

a0001 odpad!

Fanatický hydina, pardón hrdina s pohľadom nasraného bezdomovca v kapuči pomáha všetkým bezmočným traslákom koktajúcim ah eh uh v rektálnom príbehu, kde hlavnou pointou je jeho moc zabíjať všetkých ateistov, ktorí jeho ako boha príbehu neprosili za odpustenie. Ako úplná drzosť "filmu" je to, že aj akčné scény bitiek stoja za úplne ..... ()

RomaS

Velmi odborně, slovy znalce řečeno, je tento film hovadina. Nemá cenu popisovat co je tu špatně, protože tu bylo špatně všechno. Všechno, kromě Marka Zaroha a jeho bojovému umění ve stylu Adkinse se kterým se velmi osobně setkal v Undisputed III. Předpokládám, že si Zaror vytvářel choreografii sám. Nechce se mi totiž věřit, že v takovém braku kde bylo všechno zlé by zářily tak zvládnuté a kreativní souboje. Tři body za tři kvalitní fighty. ()

CHYREN

Já si pochutnal, jako málokdy. Souboje uvěřitelné, žádný posraný šňůry a létající idioti. Žádný zvuky á la heroinová hvězda Van Damme, nebo Segal. Děj klasické klišé, ale to je pro fanoušky real fight stejně jen omáčka k pečeni :) Některý nápady choreografů jsou skvělý. Třeba ten s tím týpkem, co mu Zaror úplně rozemlel vnitřnosti. Snad jen v tomhle filmu jsem viděl tak skvěle plánovaný a propracovaný fighty, kde se střídala celá plejáda stylů od boje na zemi, po boj ve vzduchu a to ve zcela uvěřitelné formě. No lahůdka. Není to Scott Adkins, ale co ... lepší než smažkou Dammem do oka :D ()

Thuffir

Ač jsem fanouškem dobře zpracovaných martial arts filmů, tohle bylo obrovské zklamání. Podle zdejšího hodnocení jsem nabyl dojmu, že to, i když bez děje, bude zajímavé alespoň z hlediska akce. Ano, byly tam některé hezké momenty, ale... Děj nula, akční scény, i když se snahou o dobrou choreografii vypadaly tak, jako bychom se s partou kamarádů kaskadérů rozhodli natočit film a půjčili si na to trochu lepší kameru. Myslel jsem, že doby, kdy kamera zabírá dům, ze kterého se ozývají rány a lidé začnou vyletovat okny, skončily s Budem Spencerem. A linie náboženství - i když Španěl, dost ujetá. Dokoukal jsem to jen ze zvědavosti. Jedna hvězda za pot těch, co to "v garáži" natočili. ()