Série(2) / Epizody(16)

Recenze uživatele AloeB k tomuto seriálu (4)

The End of the F***ing World (2017)

Skvělý seriál. Vlastně výborný. Minimálně originální. S heslem v jednoduchosti je síla nás vrhá vstříc až realisticky neskutečného dobrodružství dvou nesympatických hajzlíků, jejichž road-trip Británií dokáže zaujmout jak díky efektivní práci s kamerou, ale hlavní podíl v tom má scénář, fázování příběhu a charaktery. V hlavní roli psychopat a nymfomanka a přestože James je zpočátku jen narušená servilní postava, později mu příběh odebere onu servilitu a vývoj jeho postavy tak mohu označit za nejlepší v sérii a to i přesto, že mojí oblíbenou postavou stále zůstává Alyssa. O dalších až neskutečně lidských a kvůli tomu i nepříjemných postavách ani nemluvě. Milujete je a zároveň jimi pohrdáte. Je vám jich líto a přesto cítíte, že mnohdy konají špatně. A že je seriál založen primárně právě na charakterech a jak se vyvíjí prostřednictvím jejich chování, to samozřejmě nevadí. Všechno to směřuje do efektivního závěru, který sice není strhující, ale dokáže překvapit a navnadit na pokračování. ()

Epizoda 3 (2017) (S01E03)

Zatím nejlepší epizoda. Předchozí v rámci vlastních možností dobré, tato seriál posouvá na úplně jinou úroveň, nechává postavy vyvíjet a James si konečně našel svoji oběť. ()

Epizoda 4 (2017) (S01E04)

James se konečně stává zajímavou postavou a děj pokračuje velmi zajímavě. Tento seriál má potenciál. ()

Epizoda 8 (2017) (S01E08)

Výborné zakončení výborného seriálu. Po pokračování to přímo volá. ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot