Fiftis

Treba uznať jedno. Obsadiť do hlavnej úlohy Dani Daniels bol úžasný nápad. Kto by nepoznal jej vždy husto zarastenú frndu, ktorou je tak povestná. Celkovo herecké obsadenie je celkom slušivé a herci sa v skutku podobajú na svoje originálne postavy. Problémom je však ako to býva zvykom mizerný dej. Príbeh je tak nudný, že pri tom nevydržíte, ani ak vám vaša manželka nedala 2 týždne. Potešil krásny sexi žltý kostým našej hrdinky, z pod ktorého sem tam vykukli dve naducané buchtičky, ale ono to nestačí na udržanie divákovej pozornosti. Ak vás nebaví príbeh a neosloví vás ani nič iné, tak vás potom nebavia ani tie sex scény. Ktoré tiež ničím nevynikajú. Mňa aspoň potešil záber na chodidlá našej hrdinky, na ktorý som sa tešil, kedže je to dosť dôležitá scéna aj pri original filme, vedel som že sa to objaví aj tu. Takže za mňa priemer. ()

domirovec

Jakožto zdejší certifikovaný Zabít Billa (skvělý překlad, já vím..) fanoušek musím se smutkem v tváři, ale zároveň s ne zrovna velkým překvapením v duši konstatovat, že tato parodie byla nedostatečně přesvědčivá na můj těžce profesionální kus. A jakožto někdo, kdo rád porovnává originál versus péčkové parodie, a taky někdo, kdo si všímá, na rozdíl od ostatních mainstreamových nadržených cummerů i takových detailů, jako jsou vlasy (účes hmm.) nebo prostředí ve kterém se scény odehrávají. A o ději, který místy nedává vůbec smysl už ani nebreptám. Bohužel, jakožto zdejší nejlepší filmový kritik (ach jo, leda tak ve snu.) i absolutní anti-xxx-muž bojující proti rozmnožování P-videí nemohu udělit více jak 2 červené hvězdičky (píšu to, jako by tady byly na výběr i jiné barvy). Je mi líto. I když ne, dělám si srandu, není mi to líto. --- 2/5 (Dělám si prču, ale doopravdy bych dal tak 3/5). ()

SNCIS

Skvělá parodie, která detailně zachycuje a následně paroduje filmové scény. Dani Daniels to sekne, ale Umě Thurmanové se nepodobá. Uma je žehlící prkno (plochá) a Dani má pěkné trojky, což jsou hned 2 velký rozdíly mezi nimi. No, ale nechme žerty stranou, protože celkově je to hodně dobré. - 80%. ()

VanTom

Povedený „cosplay“, hezký ženský (Eva Lovia!) a přiměřeně vtipná variace scének předlohy (počítáme-li také úsměvné neherectví). Samostatně děj nedává pochopitelně pražádný smysl a přes kvalitní, takové decentní celkové záběrování a střih se pornočísla stávají svou délkou až úmorná. ()