Drsná čtrvť

• USA On My Block
USA, (2018–2021), 18 h 50 min (Minutáž: 23–38 min)

Hudba:

Kovas

Sierra Capri, Jason Genao, Brett Gray, Diego Tinoco, Eme Ikwuakor, Ricardo Adam Zarate, Peggy Blow, Paula Garcés, Danny Ramirez, Jahking Guillory (více)

Série(4) / Epizody(38)

Nástup na střední školu otestuje přátelství čtyř chytrých, vtipných a praktických teenagerů z drsné čtvrti Los Angeles. (Netflix)

Recenze uživatele chrispe k tomuto seriálu (11)

Série 1 (2018) (S01)

Drsná čtvrť je divná. Ta drsnost a humor mi tu nějak nejdou dohromady a nevím co si z toho vzít. Postava Monse mi lezla krkem a ani u těch ostatních to nestálo za moc. Kdyby mi někdo na začátku řekl, že mým oblíbencem bude Jamal, tak bych nevěřila. Dějový linky mi vesměs přišly slabší, ale cca od poloviny se našly takový, který mě celkem bavily. Je to zvláštní záležitost a věřím, že spoustu lidí první díly odradí, ale celkově mě to zaujalo a díky konci dám šanci i další řadě. Ať vím, kam se to pohne. ()

Kapitola první (2018) (S01E01)

Moc nevím co si z toho vzít. Depresivní prostředí, chvíli se to tváří jako sranda, chvíli vážně. Chvíli jsou to spíš děcka, pak najednou už spíš ne. No uvidíme. ()

Kapitola druhá (2018) (S01E02)

Pořád to nesepíná a marně tam hledám srandu, když je to zařazeno pod komedií. Postavy mi přijdou divný. ()

Kapitola třetí (2018) (S01E03)

Chápe někdo Monse? Já ne a doufám, že to tvůrci nebudou moc natahovat. ()

Kapitola čtvrtá (2018) (S01E04)

No vida, když se ta záležitost s Monse a Cesarem (ať už to má být cokoliv) přesune na druhou kolej, je to rozhodně koukatelnější. ()

Kapitola pátá (2018) (S01E05)

Konečně můžu říct, že se bavím. Palec nahoru za Oscara. 3,5* ()

Kapitola šestá (2018) (S01E06)

Asi je mi dáno myšlenkové pochody milé Monse nepochopit. Každopádně doufám, že další díly půjdou spíše jiným směrem, než tajit/netajit a vlastně co tajit a bla bla bla... ()

Kapitola sedmá (2018) (S01E07)

Co to bylo za trpasličí bizár? Až se stydím přiznat, že i tak jsem se celkem bavila (a asi na tom byl to nejlepší). 2,5* ()

Kapitola osmá (2018) (S01E08)

Pořád trvám na tom, že je to děsně divný, ale člověk tomu přijde na chuť. Jednotlivé linky jsou zajímavé (a to fakt nemluvím o té s šatama). ()

Kapitola devátá (2018) (S01E09)

Další divná epizoda divnýho seriálu. A říkám si, že tak blbou a nesympatickou postavu jakou je Monse, jsem už dlouho neviděla. ()

Kapitola desátá (2018) (S01E10)

Člověk tam už čekal jen jednorožce prdícího duhu. Btw: překvapilo někoho kde to bylo? ()