Kutil Tim

Komedie / Rodinný
USA, (1991–1999), 77 h 36 min (Minutáž: 20–24 min)

Hudba:

Dan Foliart

Série(8) / Epizody(204)

Recenze uživatele Petr.Kocfeld k tomuto seriálu (3)

Kutil Tim (1991)

Kutil Tim je moje nostalgie z detstvi.Koukal jsem na nej docela dost.Videl jsem snad vsechny jeho epizody.Nejradsi mam Tima Allena a nejen proto,ze je to jeho nejznamejsi role...Taky si jeste vzpominam,ze jsme jako deti hrali Pc hru Kutil Tim. ()

Problémy v komunikaci (1997) (S06E19)

Tato epizoda není špatná.Sem tam je i zábavná.Dávám 3 hvězdy.Tim je zde docela vtipný.Taylorovi jsou docela milá a zábavná rodinka...60 procent si tento díl určitě zaslouží.Tato epizoda se mi líbí.Nešikový kutil Tim pokazí opět,co se dá. ()

Nejlepší výlet je bez rodičů (1997) (S06E22)

Nešikovný kutil Tim Taylor tentokráte mimo domov.Pobývá tentokráte na hotelu.Tim je v Detroitu s rodinou na výstavě domácích spotřebičů.Tato epizoda je celkem dobrá i komická.Dávám průměrné hodnocení a 3 hvězdy.Tři synové od rodiny Taylorovi se chtějí osamostatnit.Tato epizoda se mi líbí a je občas i komická.Podle mě je to mírně nadprůměrný díl a Tim Allen si zde s Jill a syny docela užívají...Ani začátek této epizody u Taylorovi rodiny doma není špatný.Jill si se sousedem Wilsonem docela ohledně hudby rozumí.Tato epizoda,kde se objeví na výstavě spotřebičů sem tam i Timův kolega Al Borland je zábavná a zaujme.Mám rád seriál Kutil Tim a proto dávám ony 3 hvězdy a 60 procent hodnocení této epizody. ()