Na opuštěném a tajemném zámku rodiny barona Axela de Fersena se stala během let celá řada podivných událostí, včetně brutální vraždy baronky. Snad pro potěchu přišel baron se šíleným nápadem. Najal si skupinu mladých herců, aby mu v samotě lesního sídla sehráli svou netradiční verzi pohádky o Červené Karkulce. Jakmile skončí divadlo, nastává noc a je jasné, že přežije jen málokdo. (SPI International / Omega Publishing Group)

AngiS odpad!

Řadím do TOP 5 nejhorších a nejnesmysluplnějších "hororů" co sem kdy viděla. Naprosto o ničem. ZTRÁTA ČASU ()

cityman odpad!

Tenhle film je snad ten nejhorší horor co jsem doposud viděl a možná strašlivostí svého ztvárnění přesahuje i hranice tohoto žánru. Nedokáže navodit ani zdání nějakého pocitu, který by jste při sledování takovéhoto druhu filmu očekávali. Vlastně jedno jsem už toužebně očekával cca po 10 minutách filmu a to konec! Jak si myslím, že současná francouzská kinematografie je na výborné úrovni, minimálně co se zábavnosti týče, tak tenhle film je ta pověstná vyjímka z pravidla. Jediné co by si autoři tohoto počinu zasloužili, by bylo zahrabat je někde "hluboko v lesích". ()

Hapretor

Nudné, ale ne úplně blbé a dobře natočené. Nic laciného. Nic špatně zahraného. Frantíci ale maj onačejší horůrky. Mně se červená karkulka jako pohádka nikdy nelíbila. ()

Rafaelos

Myslím, že lidi, kteří to viděli přede mnou tento výtvor shodnotili přesně. Nelogické jednání, špatné herecké výkony a "zpomalenost reakcí" hrdinů tomuto filmu dominují. ()

MickeyStuma

Skupinka mladých herců jede na omšelý zámek stojící hluboko v lese zahrát divadelní pohádku ´O Červené Karkulce´, aby se záhy stala postupnou obětí sériového vraha.  Francouzský zářez do daného žánru ale nějak divácky nenachází pochopení a už vůbec nějaký smysl. Jsou tu vlastně smíchána dvě témata a tím je klasický motiv cesty mladých lidí někam, ocitnuvší se někde, kde je chce znenadání někdo všechny do jednoho pozabíjet a motiv  osamělého strašidelného domu s ponurou psychologickou atmosférou. A to všechno šmrncnuté pohádkovou fantazií. Některé obrazové kompozice sice jsou podporovány vysoce emocionálním zvukovým doprovodem neustále přinášející dávku divácké nervózní nálady, ale častá dějová nelogičnost a vyloženě otravné psychologické rozhraní vyvolává obrovský rušivý potenciál vedený ke značné zmatečnosti nad vývojem všeho dění. Po divácké stránce se tak ztrácí veškeré sympatie s protagonisty a jejich osud se stává zcela lhostejným. Nuda skloubená s beznadějí zaujmout ovládá ucelený dojem ze snímku, který asi nedopadl tak, jak tvůrci zamýšleli. Těžko říct. Každopádně se jedná o ohromné zklamání. ()

Gardenboy

Preboha také niečo som aj videl? Aha áno ... spomínam si asi pred rokom a pol. Jediné, čo si z toho filmu pamätám je že som bol zhnusený a znudený. Asi toľko ()

Evzeni1

1.dabing ■■■■ DVD> V českém znění : Tereza Chudobová , Radek Hoppe , Filip Švarc , Jitka Moučková , Pavel Pípal , Monika Kobrová , Jan Šťastný , Jiří Hromada. - PŘEKLAD : Evelina Koublová. DIALOGY : Alexandra Švarcová. ZVUK : Jiří Peřina. PRODUKCE : Petr Tichý ml. REŽIE : Petr Tichý. České znění vyrobilo v roce 2002 studio Auvit. /Není v dabingforum/ ()

alsha odpad!

Film, jehož děj a ubírání se v před by lépe naplánovalo pětileté dítě, se stal vizualně trikovým cvičením pro režiséra, kameramana a v podstatě také pro scénaristu. Ten se přesvědčil, že zfilmovat lze sebehorší výplod fantazie... ()

Nellka odpad!

Atmosféra dobrá, ale bože proč se na sebe všichni tak divně koukají a proč vrah vraždí? Motivace veškerá žádná. Nevím, co tím chtěl autor říci. A navíc se to příšerně vleče, jako by si film chtěl hrát na něco, co rozhodně není. ()

Cechyno4

Námět sliboval hodně. Po několika měsících od shlédnutí si toho moc nepamatuju. Jen snad tu hluchoněmou dívku. Proto je i mé hodnocení takové jaké je. Prostě si není na co pamatovat. Podprůměr. ()

djbarrel

Docela slušná stupidita, a přitom to ze začátku vypadalo celkem slibně. Chvílema to mělo i atmosféru, ale celkově je to prostě kravina. 15 % ()

Dr.Bishop

Hluboko v prdeli. Může mi někdo vysvětlit, proč jsem se na to vůbec díval?? Masochista nejsem a ani zácpu nemám. Ryzí francouzský amatérismus. Celé to korunuje název ve francouzštině - "Promenons-nous dans les bois"....aneb "Jsem naprostý debil a natáčím na kameru další debily". Septik nejhorších filmů zabublal a přivítal nový přírůstek. 10% ()

brasek

Najzaujímavejšia bola latexová maska vlka... Film začína až niekedy okolo 45. minúty, dovtedy otrasné a nudné.. potom to síce tiež nie je žiadna sláva, ale aspoň sa niečo deje. Koniec filmu je až príliš naivný, rýchlo ukončený... asi presne tak ako postava policajta, ktorá vlastne ani keby nebola vo filme sa nič nestane. ()

benqsiemens odpad!

Děs a hrůza sálající z tohoto kinematografického pokusu nespočívá v jeho děsivé atmosféře, hrůzostrašných záběrech nebo snad ve věčném nevědomí toho, kdy někdo někoho zabije obzvlášť zákeřným způsobem. Ne, opravdu ne. Ta hrůza spočívá úplně v něčem jiném - je to to děsivé provedení celého příběhu. Neřikám, že z takového scénáře by se snad dalo vyprodukovat něco jako film na pět hvězd, ale tohle? To bylo opravdu přehnané, přehnaně nehororový horor s opravdu špatnými hereckými výkony, jo a ten režisér by si měl nasrat na svůj diplom ze školy. Šílená, ale opravdu nehorázná nuda zkloubená s pocitem marnosti z francouzké hororové produkce a totální nechutí tenhle rádoby horor dokoukat ve mě převládá i po těch několika letech, před nimiž jsem měl tu smůlu toto cosi divného vidět. Nikdy více!!!! ()