Na opuštěném a tajemném zámku rodiny barona Axela de Fersena se stala během let celá řada podivných událostí, včetně brutální vraždy baronky. Snad pro potěchu přišel baron se šíleným nápadem. Najal si skupinu mladých herců, aby mu v samotě lesního sídla sehráli svou netradiční verzi pohádky o Červené Karkulce. Jakmile skončí divadlo, nastává noc a je jasné, že přežije jen málokdo. (SPI International / Omega Publishing Group)

Karja

Film ze začátku působí jako docela průměrný horor. Pak se ale zvrtne ve velkou slátaninu. Také ztvárnění hlavních postav pohádkové Karkulky pro malého oslavence působí trapným a ne příliš uměleckým dojmem. Chudák chlapec, který se na to musel dívat! Nebýt občasných milostných scén, poslala bych film s chutí k šípku, ale nepošlu. 20% ()

uprchlice

"Hluboko v lesích" hodnotím jako vcelku vydařený francouzský kousek. I když pro mnohé je to jen další nevydařený nudný horor. Má to víc důvodů k mému hodnocení. Neříkám, že to je bůhvíjak skvělý horor, ale něco dobrého na něm přece jenom je Začala bych u děje. Parta herců jede na zámek zahrát divadelní představení o Červené Karkulce. Jelikož tuhle pohádku miluju, tak jsem byla opravdu nadšená. Přijedou tedy na zámek a tam jsou přivítáni. Vše probíhá podle plánu Jenže herci se u večeře dozví, že v okolí řadí vrah, který znásilňuje a vraždí mladé dívky. Jsou z toho samozřejmě v šoku a chtějí odjet. Jenže nedostali za představení ještě zaplaceno, a tak zůstávají... Samozřejmě, že je to bude stát život! ;-)Vrahova identita se opravdu odhalí... Jenže na zámku vraždí ještě někdo a v masce zlého vlka... Teda abych pravdu řekla, ta maska naháněla hrůzu! A pořádnou! Zvlášť, když si nebohá dívka myslela, že v té masce vlka je její přítel No každopádně to bylo zajímavé. Nevěděli jste komu můžete věřit! Na scéně se během filmu ještě objevil policista, z kterého šel víc strach, než z toho vlka! No a teď k negativnímu hodnocení. Začala bych dějem, který se moc táhl. Tak například jsem měla pocit, že film je zpomalený, když si v noci ti herci tancovali, ale v hodně pomalém tempu (takže spíše relaxovali ). Dále pak chvilková lesbická akce taky byla úplně zbytečná! (každý přece hned na začátku poznal, že ty holky jsou lesbičky!) Jinak si myslím, že herci (ten blonďáček byl tak sladkej) a tvůrci se opravdu snažili a z toho se vyklubal "klenot" francouzské kinematografie ;) ()

Snakefinger odpad!

Tohle bylo hluboko pod čarou jakékoliv snesitelnosti: Ten film bolel jako by někomu řezali tupým dranžírákem do živého masa. ()

evelouch

To jako fakt?!! Chvili jsem si myslela, ze jsem si pustila porno!!!! Naprosto ujety, ale herecke vykony ok. Prostredi uslo, vrazdy povedene.... ale....proste to nebylo ono..... slashers jsem videla aspon tak 3 tucty, ale tohle... nic podobnyho jsem nikdy nevidela....a doufan, ze ani neuvidim....fakt uchylny..... ()