Deníky červených střevíčků

• USA Red Shoe Diaries (více)
Drama / Romantický / Erotický
USA, 1992, 66x30 min

David Duchovny, Rubi Zack, Christina Fulton, Audie England, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Margaret Cho, Elina Madison, Lisa Arturo, Arroyn Lloyd (více)

Tento seriál byl uváděn v polovině 90. let na TV NOVA. Jelikož se jednalo o erotický seriál, tak byl vysílán v nočním čase. Každý díl byl plný sexuální posedlosti, erotické fantazie, čisté lásky a tajné vášně. (duklak2)

Kratoc odpad!

Tohle jsem viděl na začátku puberty. Není se pak co divit, že jsem měl na spoustu věcí pěkně pokřivený pohled, než mě praxe naučila :) ()

Cartman odpad!

Erotický seriál v němž sou ženy oblečeny více než v létě na pláži, případně vykukují jen smyslná očka z totální tmy mi vskutku moc vzrušující nepříjde. ()

Besyn odpad!

Já raději Private Gold,než tyhle půlnoční, novácké,rádobyelegantní a rádobyvzrušující sračky. ()

papaguy

Je to kýčové, je to melancholické, je to nerealistické, je to i trochu erotické. Rozněžnělý Duchovny předčítá dojemná svědectví / erotické fantazie, většinou bez pointy (ačkoliv se to i někdy tváří, že tam nějaká je). Následuje několik minut důkladně stylizovaného simulovaného sexu. Ideální cílovka: děti, zastydlíci a čtenářky Harlequena (vychází to ještě?). ()

Sir Ludvig odpad!

Skúšal som, fakt som sa snažil ale viac ako 10 minút som zo žiadnej časti nevydržal... Taká stupidita sa len tak nevidí - telenovely sa aspoň na nič nehrajú, na druhej strane dialogy maju tu spravnu "pulpovu" atmosferu :) ()

zomb0 odpad!

hh polovica filmov csfd su erotaky....asi skapem :DDD... thak ale tento total shit... :DD a Duchovny proste rofl..... ()

jakoby

Pani , ja vzdycky cekala az do pulnoci, abych se mohla divat. Ten uvodni proslov si dodnes pamatuju...poslete deniky cervenym strevickum... ()

Stumbleine

Mé vůbec první seznámení s erotikou v raných devadesátkách)) Dodnes si pamatuji scénu, kde zahradník na zámečku žužlá kozu nějaké mladé hraběnce a říká; "Ještě to druhé, aby nežárlilo" )) ()

Martanka

koncept jako takový měl potenciál, ale dát to ruky Američanům a jejich frotérskému uchopení sexu to spolehlivě odradí i lačné oko pubescenta. ()