Magnum

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama / Mysteriózní
USA, (1980–1988), 129 h 3 min (Minutáž: 43–90 min)

Tom Selleck, John Hillerman, Roger E. Mosley, Larry Manetti, Jeff MacKay, Angela Lansbury, David O'Malley, Gwen Verdon, David Hemmings, Brandon Call (více)

Série(8) / Epizody(161)

Bývalý americký námorný dôstojník tajnej služby sa stane súkromným detektívom na voľnej nohe na Havaji a rieši záhadné kriminálne prípady, pričom zažíva rozmanité dobrodružstvá. (SkyShowtime)

LadyPupu

Jasně, že to je už dneska vyšeptalý, ale nostalgie je mrcha. Stejně jako u Knight Rider si vzpomínám - 80. léta, rakouskej kanál ORF a tam tohle zjevení. Zatímco u nás dávali ty bezbarvý slátaniny, v tomhle bylo všechno jinak. Krásný lidi, auta, baráky, palmy. Prostě wow efekt jako blázen. No a Magnum s Higginsem, Zeus s Apollem, T.C. s vrtulníkem... "Óóó, jsem zamilovaný! Viděl jsi tý ženský prsa? - Je neděle! - V neděli nesmím říkat prsa?" ()

Jizni Tlapa

Vynikající T.Selleck, který je tak nějak vždy nad věcí. Zewluje si ve vypůjčené vilce na pláži, prohání se ve vypůjčeném ferrari a i ty hadry co má na sobě nejsou určitě jeho. T.C. se svojí helikoptérou je vždy po ruce a společně s Rickem Magnuma nenechají nikdy na holičkách. Pohodový seriál, který mi dopřeje odpočinku, trochu akce a hodně legrace.-) ()

Arccos

Tento serial ma dva typy epizod. Ten prvni typ je prevazne vazne minena detektivka se soukromym ockem. Tento typ je prumerny az podprumerny. Jenomze pak jsou v serialu epizody, ktere si prave z takoveho typu epizod vyslovene delaji srandu. A tyto epizody jsou tak dobre, ze se vyplati divat se na cely serial a cekat prave na ne. Skvely je predevsim vecny souboj Higgins vs. Magnum. ()

starbrejkr

Mlůj nejoblíbenější seriál vůbec a docela se divím poměrně nízkému hodnocení a hození do škatule mezi klasické detektivní seriály. Přšlo mi, že o ty detektivní příhody tady šlo celkem málo. Hlavní byla nádherná atmosféra Havaje a taky dokonalé vykreslení vztahu Magnum-Higgins (Jonathan Higgins je jednou z mých milovaných postav, geniálně napsaná, zahraná a Janem Přeučilem i nadabovaná role). Pár dílů (především v poslední čtvrtině) je slabších, ale drtivá většina jsou klasiky ()

JASON_X

Na tenhle seriál mám tak živé a příjemné vzpomínky, že dávám bez zaváhání plný počet. Sledoval jsem ho kdysi někdy v první půli devadesátých (tuším že na Prima TV) na své první barevné televizi a strašně mě bavil, určitě v tom taky hrálo velkou roli líbivé havajské prostředí a skoro v každém dílu nějaká pěkná baba. Zkrátka takové příjemné a oddychové vytržení z té banální české reality. Magnumovi kamarádi mě příliš nebrali, ten barmanský skrček byl trapný a T.C. byl zase většinou hrozně protivný. Ovšem naprosto geniální postava byl Higgins - už jen kvůli jeho rozhovorům s Magnumem jsem se těšil na každý díl. A Magnum sám byl tak extrémně důvěryhodný sympaťák, že byste s ním klidně pustili na dovolenou svou manželku nebo dceru, nechali ho s ní spát v jedné posteli a věřili byste bez pochybností jeho slibu, že se jí ani nedotkne. Hodně mě mrzí, že Tom Selleck nevzal roli Indiany Jonese a místo toho ji dostal nesympatický Harrison Ford. A taky mě hodně mrzí, že k tomuhle seriálu nemůžu sehnat české title, dal bych si ho rád znovu (nebo aspoň pár dílů), ale na dabingy se už spoustu let zásadně odmítám dívat. ()

• Krátko predtým ako sa začal vysielať seriál Magnum si Tom Selleck (Magnum) zahral v seriáli The Rockford Files (1974). Producenti chceli preto natočiť jednu epizódu Magnuma, v ktorej by si ako hosť zahral James Garner úlohu Jima Rockforda. Kvôli tomu, že na The Rockford Files vlastnila práva iná produkčná spoločnosť to nebolo možné zrealizovať. (m.a.t.o.)
  • Německá skupina Such a Surge vzdala seriálu hold klipem k písni "Mein Tag". (Fenk)

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)