V pokračování filmu Pravá blondýnka se Elle (Reese Witherspoon) vrací v celé své růžové a načechrané kráse. Je vycházející hvězdou v advokátní kanceláři a plánuje svatbu s mužem svých snů. Když však zjistí, že její firma zastupuje společnost, která testuje kosmetiku na zvířatech (a dokonce i na rodinných příslušnících milované čivavy Bruisera), stane se odhodlanou bojovnicí za psí práva. A dostane padáka na hodinu. Elle se vydává na křížovou výpravu do Washingtonu, aby vzala věci do svých pečlivě upravených rukou. Do politické arény však není snadné proniknout - zvláště když z moře šedi, černi a námořnické modři vyčníváte jako růžový palec. S pomocí světáckého poslíčka se Elle nakonec podaří přesvědčit kongresmanku Ruddovou, aby ji přijala jako asistentku a umožnila jí prosadit své názory. (Cinemax)

vesper001

Pokud jedničku prohlásíme za lehce slaboduchou, ale koukatelnou, dvojka je jedním slovem pitomá. Jsem ochotna nechat se ve slabé chvilce přesvědčit, že i děvče se srdíčky na botách a opeřenou propiskou může v jistém vesmíru dosáhnout diplomu na Harvardu, zuřivý boj za osvobození čivaví rodinky je ale jízdenkou k hyperglykémii. Hrdinka pravidelně střídá zářivou cílevědomost s fňukáním a začíná být otravná, děj dovede předvídat na kilometr dopředu i hluchoněmý slepec a ten teplej pes mi šel pěkně na nervy. ()

COF_666 odpad!

Tohle bylo něco tak šíleného,ubohého,trapného,debilního......bože!!!! Nechápu jak tomu může dát někdo víc než odpad! ()

AntonG.

Uff. Co to mělo být za tupou agitku? K nesnesení. A to mám jedničku docela rád. Po scéně projednávání Bruisova zákonu (nejhorší scéna ze soudního prostředí ever) jsem už neměl sílu to dodívat... ()

adams89

Po dvou letech se nám opět vrací Elle Woodsová se svým nezbytným módním doplňkem a nejlepším přítelem, čivavou Bruiserem. Pokračování však bohužel trpí snad všemi nedostatky druhých filmů - špatný scénář, žádné nové nápady a vtipy, nad kterými spíše povytáhnete obočí než abyste se jim smáli. Reese Witherspoonové se comeback v žádném případě nevydařil a je jen obdivuhodné, že si za takový film dokázala říct závratných patnáct milionů dolarů. Vůbec nevím, komu bych tak tuhle nepovedenou komedii doporučil. Napadá mě snad jen taková ta skupinka mladých naivních holčiček, co se chystá změnit svět, pro ty by to mohla být určitá inspirace. V jedničce alespoň o něco šlo, ale tady? Elle si usmyslí, že na své svatbě musí mít i biologickou matku svého psa, a proto se vypraví ji hledat, aby nakonec v závěru bojovala proti pokusům na zvířatech. Jenže v dnešní době je jaksi bláhové, aby něco takového změnil jeden člověk. Vůbec bych se nedivil, kdyby se natočila i trojka, kde by naše hrdinka bojovala třeba proti globálnímu oteplování. Jistě by to byla stejná pitomost jako tohle.30% ()

Mrkvič

Jednička hýřila ne moc okoukaným vtipem. Dvojka je místo toho tuctová od první do poslední minuty. Žádná neotřelá vedlejší postava. Jen jeden charismatický poslanec a tuna otravných pipin. Reese už je jen pitomá a ještě kýčovitější jako celý film. ()

oveckaoa odpad!

Jsou filmu u kterých se musí vypnout mozek a můžete se bavit a jsou filmy u kteýrch ten mozek ani nepotřebujete a nudit se budete i tak. Tohle je přesně případ tohohle já toho snesu dost dokážu pochopit že absolutní looser si může zašukat s překrásnou holkou (příklad Prci Prci Prcičky) že slepá dívka může v x tém dílu vidět (Esmeralda:-) ) a že se dokonce může zamilovat do chlápka z bohaté společnosti (Esmeralda, Divoký Anděl:-) ale co je moc to je moc. Celý film je přehlídka tuposti až to bolí. nejlepší je úvodní děj filmu představte si že bojujete za práva zvířat takže Vám vadí že se zvířata testují na to aby se z nich pak vyráběly rtěnky a podobné věci a to proti čemu protestujete sami děláte fakt mazec:-) Takže Ellie tu má v každém záběru jiné vlasy (asi to dělají nějak uměle a ne z těch psů :-) pokaždé má jiné nehty a tak by se dalo pokračovat. Nezasmál jsem se ani jednou jen kroutil hlavou nad tím že to bylo čím dál horší taneček před poslancema WTF? až to pokročilo v absolutní stupiditu řeči před poslancemi typu já mám nové vlasy WWWTF. A já se ptám mám já tohle zapotřebí nemám je to sračka odpad a kdovíco horšího je akorát mě zaráží hodnocení tyhle filmy by měly byt dané na rovinu Sam Doma 3 a nemít 30 procent (jen 1 procento nad modrou hranicí) ()

Pavlínka9

Zcela souhlasím se zajímavostí: Tento film byl v roce 2006 ohodnocen časopisem Entertainment Weekly jako 25. nejhorší pokračování, které bylo kdy natočeno. Je to stupidní, není to vtipné a i zápletka je na neskutečně nízké úrovni. Divím se, že do něčeho takového Reese Witherspoon vůbec šla. Film jsem dokoukala pouze z důvodu, abych si byla jistá, že se na konci neobjeví nějaký nápis - všechno je to obrovský omyl a už se na to nikdy nedívejte!! A ono nic. Alespoň již Reese nekývla na další pokračování :) ()

YumiOkami

slabsi nez jednicka; pribeh v pohode, moc jsem se ale nebavila. ❝𝘠𝘰𝘶𝘳 𝘥𝘰𝘨𝘴 𝘢𝘳𝘦 𝘨𝘢𝘺!❞ ()

jack.hnut

Recyklace zápletky prvního dílu. At už jde o Harvard nebo Kongres, Elle se prosadí kdekoli. Bohužel v tomhle dobrodružství nemá žádného uvěřitelného soka, ani skutečný cíl... a příběh je tak složen z jednotlivých méně, či více humorných scének. O hodně slabší než první díl. ()

Kicune

Kouzelnost a velká dávka příjemného humoru z prvního dílu je ta tam. Zápletka je plýtká a nezajímavá, jakoby se první díl otočil a z dospělé absolventky práv Elle Woods se zase stala růžová barbína. Škoda. 30 %. ()

cross

Hrůza!!!! Bez nadsázky, ještě jsem snad neviděl film založený na tak stupidní zapletce, jako je tento! Jednička Blondýnky byla příjemná zábava, kde scénáristi nechali hlavní představitelku projít určitým vývojem, aby se z blbounké holčičky stala poučená a vyzrálá právnička. Nic naplat, ve dvojce se asi uděřila do palice, protože je stejně blbá jako na začátku jedničky... Ufff, ještě teď to rozdýchávám - strašlivý scénář, spousta stupidně trapných scének a dialogů, naprosto převídatelný děj = film, který neměl nikdy vzniknout. ()

spikey1

nevím proč, ale něco se mi na té Reese nelíbí... možná to že v kuloárech o ní kolují nehezké věci na téma jaká je to zlatokopka, každopádně dvojku jsem kdysi přetrpěl. ()