V pokračování filmu Pravá blondýnka se Elle (Reese Witherspoon) vrací v celé své růžové a načechrané kráse. Je vycházející hvězdou v advokátní kanceláři a plánuje svatbu s mužem svých snů. Když však zjistí, že její firma zastupuje společnost, která testuje kosmetiku na zvířatech (a dokonce i na rodinných příslušnících milované čivavy Bruisera), stane se odhodlanou bojovnicí za psí práva. A dostane padáka na hodinu. Elle se vydává na křížovou výpravu do Washingtonu, aby vzala věci do svých pečlivě upravených rukou. Do politické arény však není snadné proniknout - zvláště když z moře šedi, černi a námořnické modři vyčníváte jako růžový palec. S pomocí světáckého poslíčka se Elle nakonec podaří přesvědčit kongresmanku Ruddovou, aby ji přijala jako asistentku a umožnila jí prosadit své názory. (Cinemax)

x_ander odpad!

První díl Legally blonde jsem nikdy neviděl, avšak jednoho krásného dne se mi "poštěstilo" v TV zahlédnout dvojku. Věděl jsem, že to bude spíše nezajímavá blbina, ale nakonec jsem byl přesvědčen, že i odpad samotný má několik dimenzí. Nikdy více... ()

eMeMko odpad!

A je to tady, po dlouhé době jsem zhlédl něco, co můžu s klidem ohodnotit jako odpad. Pokud mi u předchozího dílu hodinka a půl utekla jako voda, tady to bylo naprosté utrpení. Děj se neuvěřitelně vlekl, herecké výkony byly strašné a hlavní zápletka s čivavou mě donutila k přemýšlení, na čem všem Kate Kondell jela, když psala tomuto “zázraku” scénář. Více k tomu asi nemám co dodat. Za vše mluví i to, že ačkoliv mě má žena první díl doporučovala, od tohoto druhého mě již odrazovala. ()

Entfak

Překvapivě jsem tento film dokoukal až do úplného konce, takže to zas tak otřesné nebylo... Ale musím uznat že při závěrečných titulcích jsem si skoro nemohl vzpomenout kolik je dva plus dva... Dávám 1 a 3/4 hvězdičky. Jen pro pár povedenách vtipů, a protože je mi Luke WIlson sympatický. :o) ()

`barocco

Kym Legaly blonde sa este s istym nadhladom pohraval s nametom ze prava blondyna to moze "nandat" tym ktori by ju chceli podcenovat a s lahkostou balancuje na hrane vkusnej zabavy , jej druhemu pokracovaniu sa to uz nedari a sklzava naplno do trapnosti a zrejme nechcenho parodovania sameho seba. Skoda, pretoze namet ochrany zvierat bol dobry avsak tvorcovia uz chtiac, nechtiac prekrocili hranicu vkusu a prvoplanovanej infantilnosti. Od totalnej katastrofy zachranuje film opat nad ostatnymi vycnievajuci herecky prejav vynikajucej Reese Witherspoon ktora aj napriek spomenutym velkym nedostatkom fimu oslnuje prave tak ako v daleko vydarenejsej jednicke. ()

brasek

Reese Witherspoon je moja obľúbená herečka... mohol by sa mi páčiť každý film s ňou, ale tento rozhodne nie. Sám sa považujem za náročného diváka, čo sa týka komédií, nesmejem sa kde sa iní zabávajú... nuž ale tento snímok je sám o sebe dosť zlý. ()

metztlimoon

Vôbec neviem, či to v tom, s prepáčením, filme mysleli smrteľne vážne alebo to mala byť len paródia na US vládu (neviem si vybrať, čo by bola tá horšia možnosť). Anyway, americký patriotizmus nemá hraníc a vlajku má v cukríkovom odtieni ružovej. A film je naivná hovadina na nedeľné popoludnie, kde keď už nie je okrem formule 1 čo pozerať, tak sa pri tom aspoň dobre spí... Hviezdu za zákaz testovania kozmetiky na zvieratách. ()

Anikiti odpad!

Nechápu jak někoho mohlo napadnout už k tak dementní jedničce natočit ještě dvojku! Sentimentální blbost! ()

LencaN

Je mi to hrozně líto. Ale ten film je už tak překombinovaný, že to bolí. Ani Reese Witherspoon to nezachrání. Scénář je velice slabý a navíc tady z Elle udělali větší naivku, než jakou byla v prvním dílu a už i to bylo lehce na hranici. ()

Fill16

Neskutečný blábol, který zachraňuje pouze Reese Witherspoon... Kam se podělo to kouzlo skvělé jedničky? Proč se z ní celý film kopírovalo? Pro mne docela zklamání, čekal jsem to daleko lepší. ()

drozd

Asi není nutné komentovat. Dost slabé. Zvláště trapné bylo "zjihnutí" senátorky, se kterou Elle sdílela stejný studentský spolek. Nemůžu ale souhlasit s tím, že film je naprosto dementní. Docela věřím, že Washington na tomto modelu běží. Za to dávám dva body. ()

bystroocko odpad!

Ačkoliv se mi první Pravá Blondýnka celkem líbila, nechápu, proč vůbec měl kdo potřebu tvořit další díl, a když už, proč proboha tak debilně. Čekala jsem Blondýnu už vdanou za Emmetta, se čtyřma dětma, který bude parádit nebo kdovíco všechno, ale tohle opravdu bylo příliš a donutilo mě to film vypnout daleko před jeho koncem. ()

Mc.Flurry

superupseny pokracovani prvniho dilu...myslim si ze tam jsou naky coolovnejsi vychytavky jinak v celku stejny ale Reese je pste herecka a opat ty svy kvality prokazala takze JÁ na to koukat muzu... ()