Série(2) / Epizody(20)

Primal nám nám představí spojení dvou rozdílných světů a vznik jednoho nepravděpodobného přátelství. Lidé jsou na počátku své evoluce. Dinosauři se blíží konci své existence. A přesto mezi člověkem a dinosaurem vznikne přátelství svázané tragédií. Jen spolu totiž mohou přežít v tomto násilném rodícím se světě. (topr harley)

Recenze uživatele Jenda1cz k tomuto seriálu (2)

Genndy Tartakovsky's Primal (2019)

Čekal jsem od toho něco jiného. Chtěl jsem sledovat, jak žije příroda, proniknout do jejího/jejich světa, a vzít si pár jednoduchých vztahových mouder z toho, jak to chodí mezi dinosaurem a člověkem. Takže ze začátku jsem byl VELMI spokojen. Po 4 epizodách to sem tam přešlo do fantasy-hororu nebo do velkého množství krve, která mě poslední dobou už nějak nerajcuje. Kdybych se na Primal díval podruhé, epizodické děsivé díly bych přeskočil a díval se jen na ty díly, které posouvaly dopředu děj série. 7/10                                                          DRUHÁ SÉRIE se ubírá více lineárně. Bral bych méně dramatu a napětí, ale přesto zvedám hodnocení. Animace pořád super, miluju nekonzistenci velikostí. ()

Slave of the Scorpion (2020) (S01E10)

Krásný konec série, od prvního dílu asi nejvíce příběhový.    SPOILER - finále mohlo být šťastnější:) ()