To město mu hodně dlužilo a on se rozhodl, že to někdo zaplatí... Novinář Harry Barber zariskoval a skončil na dva roky v base. Když se opět ocitl na svobodě, rozhodl se, že se mezi mocnými v Palmettu prosadí. Stát se drsňákem však není snadné... (Warner Home Video CZ)

Blazkowicz

Výborně, zase dobrý výběr a zase jsem neměl oči přilepené na Elisabeth Shue jenom já. Ta udělá z každého filmu o něco lepší a tady byla opravdu rajcovní. Zbytkově to taky nebylo vůbec špatné, Woody byl v pohodě a příběhově zajímavé. Akorát trochu delší. 4-* ()

FandaF

Příjemný herecký krimi koncert Woodyho Harrelsona ve společnosti krásných žen. Vražedně překrásná Elisabeth Shue zvedá mé hodnocení o *. ()

G.Bookwrom odpad!

Kdyby u filmu nebylo uvedeno, že předlohou je kniha od James Hadley Chase, tak snad by mohlo být hodnocení o stupeň lepší. Ale takhle zmršit výbornou detektivku "Vražda na pláži" je trestuhodné! A navíc se scénář nejspíš ještě inspiroval dílem českého velikána J. da Cimrmanem, resp. filmem "Rozpuštěný a vypuštěný", ale nepochopil, že vana vhodná k rozpuštění těla žíravinou musí být minimálně smaltovaná, tedy žíravině odolná a nechá nalít tekutinu k rozpuštění těla Odetty do normální plechové nádoby, která by se samozřejmě rozpustila mnohem dříve než ono tělo. Takovou znalost ze základů chemie pro základní školy by mohl mít i tupý scénárista. ()