Bývalého podvodníka Jimmyho Kilmartina chytí detektiv Little Junior Brown a nabídne mu výhodný obchod: svobodu za to, když se stane informátorem. Jimmy se takto dostává mezi dva nemilosrdné světy gangsterů a vládních agentů, před kterými se snaží navždy uniknout... (oficiální text distributora)

Muso

Tak neviem čo presvedčilo S.L.Jacksona a N. Cagea zobrať rolu v tomto snímku. Nezáživný thriller totiž neponúka žiadne akčnejšie scény ani stupňujúce sa napätie, ktoré si tento žáner priam pýta. A navrh prisprostý scenár zabezpečí maximálne nevšedne nudný filmový zážitok..30% ()

Metzger

Tohle byla slabota - většího chcípáka už do role ,, hlavního hrdiny ,, asi sehnat nešlo - Caruso mě celej film dost iritoval . Nicolas je sice záporák výbornej , ale tenhle film sám nevytrhne ... ()

v.indruchova

Nebyl to vůbec špatný film. Nicolas C. je skvělý herec, já mu to všechno věřila. Opravdu ho obdivuji. Viděla jsme to v českém dabingu, který nebyl vhodný. K postavám se dabing určitého dabéra nehodil. Je to průměr a za Cage by si to zasloužilo i jedničku na víc. Možná své hodnocení upravím, ale musela bych snímek sehnat v původním znění. Děj je vlastně nesmírně jednoduchý, myslím si že, bohužel potenciál filmu nebyl zcela využit. Nepomohlo jim ani to, snímek nacpali slavnými jmény. Bez Cage by se mohli jít zahrabat. Být mladý a přemýšlet o dráze gangstera tak díky filmu si to rozmyslím, což je jedině dobře. ()

Mydlivoj

Zatím první a zatím poslední Cage co se mi fakt bez skrupulí líbil. Proto ne jen **,který by si ten film zasloužil. ()

cabaday24

necekal jsem zadnej zazrak a dobre jsem udelal, dej a chovani postav postrada jakoukoliv logiku, navic hlavni hrdina ( Caruso) je fakt odporne zrzavej a dost nesympatickej, takze mozna bych zvladnul cernobilou verzi, ale tohle bylo fakt slaby. Cage alias malej Junior to aspon trosku drzi nad vodou, ale moh dostat trosku vic prostoru ()

lokolop

Ještě dříve než jsem film shlédl, očekával jsem asi něco více než to ve skutečnosti je. Ono to tak trochu láká když si předčítáte tu řadu zvučných jmen které se v tomto filmu oběví. Ale nenechte se mýlit je to jen „béčko“. Průměrný příběh, dialogy, dabing a dokonce i výkony herců mě zklamali. Tedy kromě Nicolase Cage, ten je v tomto filmu opravdu vynikající a vlastně ho celý táhne. Celkem je to za 3*, ale celá jedna hvězda je za herecký výkon který předvedl Nicolas Cage. Je to jedna z jeho nejlepších rolí, škoda jen že nepřišla v nějakém „lepším“ filmu. ()

jericho001

Horácio proti Ghost Riderovi.Docela dobrý film se spousty zvučných jmen,akce tu je dobrá a Nicolas tu hraje dobrýho šílence..Příjemný oddechový film u kterého jsem se celkem ani nenudil. ()