Der Clan der Anna Voss
Režie:
Herbert BallmannScénář:
Knut BoeserKamera:
Rolf LicciniHudba:
Birger HeymannHrají:
Maria Schell, Horst Buchholz, Eleonore Weisgerber, Johannes Brandrup, Nadeshda Brennicke, Rüdiger Vogler, Ursela Monn, Timothy Peach, Friedrich W. Bauschulte, Guntbert Warns, Kathy Kriegel (více)Hrají
Maria Schell
Rakousko
Nejlepší seriály:
Marťanská kronika (1980) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kojak (1973) (seriál)
Horst Buchholz
Německá říše
Nejlepší seriály:
How the West Was Won (1976) (seriál)
Fantasy Island (1977) (seriál)
Křižovatky (1986) (seriál)
Eleonore Weisgerber
Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Johannes Brandrup
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Nadeshda Brennicke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
The Team (2015) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Rüdiger Vogler
Německá říše
Nejlepší seriály:
Příteli můj (1993) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Reformace (2017) (seriál)
Ursela Monn
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Génesis - Vrahova duše (2006) (seriál)
Timothy Peach
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Friedrich W. Bauschulte
Německá říše
Nejlepší seriály:
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Bibi Blocksberg (1994) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Guntbert Warns
Západní Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kathy Kriegel
Nejlepší seriály:
Cirkus Humberto (1988) (seriál)
Navarro (1989) (seriál)
Sheri Hagen
Nigérie
Nejlepší seriály:
Ach, ta Hela (2022) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Jürgen Watzke
Nejlepší seriály:
Archiv smrti (1980) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Gaby Heinecke
Nejlepší seriály:
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Christoph Felsenstein
Německo
Nejlepší seriály:
Pod bílými plachtami (2001) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Carl Heinz Choynski
USA
Nejlepší seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Peter Scollin
Austrálie
Nejlepší seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Cusch Jung
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Její vrazi (1993) (seriál)
Toyo Tanaka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Stíny včerejška (1991) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)