Zostali sme doma

(pořad)
Publicistický / Zábavný
Slovensko, 2020, 60 min

Účinkují:

Vlado Voštinár (moderátor), Lukáš Frlajs (moderátor)

Zábavná relácia o tom, čo momentálne všetci prežívame v dôsledku koronavírusu. Kto nemusí, nechodí von. Poradíme vám, ako túto novú životnú situáciu zvládnuť... Život sa nám v posledných týždňoch radikálne zmenil. Pre koronavírus a ochranu zdravia sme sa ocitli v novom, doteraz neznámom režime. Sme izolovaní v bytoch, domoch, mnohí sú v karanténe. Všetko, na čo sme boli zvyknutí, sa zrazu zmenilo. Ako sa domáca izolácia prejavuje v domácnostiach, v rodinách, vo vzťahoch? Ako trávia domácu izoláciu či karanténu známe osobnosti a tiež vy, naši diváci? Čím si vypĺňate čas? Ako sa zmenil chod vašej domácnosti a ako sa to podpisuje na vašich vzťahoch? Ako zvládate byť takmer 24 hodín denne sami so sebou, s partnerom či s deťmi? V našej relácii vám poradíme, ako túto novú životnú situáciu zvládnuť, nazrieme do súkromia známych tvárí a dozvieme sa, ako trávite čas doma vy, naši diváci. (TV JOJ)

nessbeal odpad!

Vostinar uplne mimo, este ze to tam Frlajs ako tak zachranil, ale tak takyto serial by mal zostat predsa len na nete a nie do telky. ()

MM_Ramone odpad!

Samozrejme, že sa televízia JOJ chopila príležitosti priživiť sa na globálnom projekte corona vírusu. Pohotovo vyrukovali s reláciou "Zostali sme doma". Tomuto nechutnému hyenizmu sa ako moderátor upísal ctižiadostivý snaživec Vladimír Voštinár. Ochotne sa stal sprievodcom tejto úbohej show. Toto trapné trnavské hovno je už zopár rokov hviezdou hnojáckej televízie JOJ. Vlado oštinoha oštisa Voštinár je úbožiak najvyššieho stupňa. Pri tomto sa úplne našiel. Je to pohodlná, dobre platená práca presne pre neho. A mimochodom ten sopľavý potrat Frlajs sa ku slizkému hovniakovi Voštinárovi dokonale hodí. Voštinár a Frlajs. To je teda fakt total shit duo. Aspoň že majú na papuliach rúška, ktoré náhodného diváka uchránia pred pohľadom na tie ich hnusné, degenerované ksichty. Najprimitívnejší televízny odpad! ()