Kouzelná lampa a její tajemný duch z Tisíce a jedné noci spatří po dlouhé době světlo světa. Napínavý příběh vrcholí tragickou nocí v muzeu plném nelidských vražd. (Inter Bohemia)

Dickator

Zajímavý a na tu dobu poměrně slušně zpracovaný filmík, ovšem něco tomu chybělo, ten děj mi přišel poněkud nedotažený, byl tu dle mého o dost větší potenciál, který zůstal nevyužitý, je mi líto, 60% ()

djbarrel

87 minut útoku na divákovo duševní zdraví. Začátek ušel, vraždy byli fajn a konec byl skutečně dobrý. Zabíjení bylo nápadité a mělo to atmosféru. Džin byl sice trochu moc gumovej, ale tak v rámci filmu to šlo. Ale nejdelší prostřední část byla opravdu pekelná. Nic se nedělo, krom ukrutného žvanění o ničem. Opravdu myslím, že tyhle dialogy byli skutečně z pekla. A dabing ještě hůř. Ale Trávníček se vyřádil - daboval snad všechny. Celkově to trpí naivitou let 80tých. Prostě peklo. Jedna hvězda za řežbu v muzeu, jinak to byla strašná slátanina. 18 % ()

MonarC

Prvních 15 minut je hodně povedených, škoda, že se potom film neskutečně táhne. Zvrat se dostaví asi až v poslední dvaceti minutách, kdy je partička uvězněna v muzeu a "nečekaně" systematicky vražděna. Bylo to sice lepší než drtivá většina italských hororů z této doby ale i tak... žádná sláva. ()

Henk

Vcelku slaboduché béčko, které ale minimálně alespoň za jedno shlédnutí stojí. Sem tam to má i atmosféru a krve je tam taky dost. Asi bych dal za tři, ale představitelka hlavní role(jméno bohužel nevím) mi rozvracela nervovou soustavu. ()

montel

Na místě brutální vraždy, je nalazena 3000 let stará lampa, která je vystavena v místním muzeu. Jednoho večera se jde do muzea tajně pobavit parta mladých přátel. Lampu otevřou a na svět vypustí mocného džina, který je připraven zničit vše živé...Béčkový horor z 80.let u kterého už se dnes spíše zasmějete, než aby vás vystrašil. Raději ruce pryč. 30% ()

Mark1983

Ten styl dřívějšího filmaření se v tomto snímku nedá absolutně popřít. Přesto si myslím,že ty tři hvězdičky si to zasloužì. ()