Epizody(13)

Jeoffrey

Dalo by se říct, že druhá série přináší jen jedno velké mama drama na pozadí příprav na kvalifikační kolo do regionální soutěže. Zní to opět hodně klišé a v podstatě se na první pohled jen začínají řešit další rádoby komplikované vztahy a minulost jedné z postav. Ale stejně jako v první sérii tady ta dramata a zvraty, díky sympatickým postavám, dobře fungující chemii a citu pro atmosféru, pořád poměrně dobře rezonují, nebo chcete-li vyznívají z velké části tak, jak si autoři i divák přeje. Já si to opět užíval, míra klišé už podle mého nebyla tak markantní, aby mi výrazněji kazila dojem, naopak to mělo momenty (třeba když byla jedna stará babča řádně usměrněná), které byly prostě vynikající. I to finální velké vystoupení tentokrát působilo mnohem lépe a uvěřitelněji (jako to nejlepší, co nám hrdinové zatím předvedli). Tedy mé obavy, že druhá sezóna u mě nebude už tak dobře fungovat, že se to utopí ve zbytečnostech, nebo nedej bože přestanu hlavním postavám fandit, se nenaplnily, spíš naopak a já si druhou sérii třeba i díky jedné z nových postav užil o trošku lépe, než tu první. 8,3/10 ()