Internetový pořad slovenského youtubera a vloggera Daniela Štraucha alias GoGa, který je poskládaný především z hraní a recenzování her, vlogů, z různých skečů a dalších videí. Pořad je šířen přes videoportál YouTube. (henrycruel)

TomX2

Danielove videá sú síce technicky spracované fajn a je sympatické, že sa zaujíma o réžiu a filmárčinu, to však nemení nič na tom, že sú jeho videá obsahovo prázdne, nemajú žiadnu prídavnú hodnotu a ani nezasmejú. Mám Daniela rád a rád spomínam na obdobie, kedy som ho ešte celkom aktívne sledoval (2012-2014), avšak dnes už nemôžem. ()

Likan7

Proč se tady dá sakra hodnotit youtuber? To je zase výmysl tohle...jinak Goga jsem sledoval v začátcích. Věřím, že jsou teď jeho videa profesionálější (pozor, nikoliv inteligentnější), ale odcizil se mi. Dost možná jsem prostě jen vyrostl, ale když se teď schválně na něj podívám, u většiny jeho starých videí se zasměju i dnes. ()

MikeCool

Internetový-pořad. Původní YouTube tvorbu GoGa, jsem sledoval s větší chutí, než v současné době. Nevím čím to je. Rozhodně si nemyslím, že mu sláva a YouTube money hodně zvýšilo ego. Z mého pohledu se z něho stal jakýsi stereotypní mainstream českého YouTubu. Přiznám se, že teď raději hrábnu po videích s FattyPillowem. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 60% (3*) | ()

sefinko

super Youtuber, všetko ako má byť, až na to že keď s jeho videami vyrastáte pomaly štyri roky (mám 17) tak vás ten "humor" začína pomaličky omŕzať a všímate si že jeho tvorba je z časti cielená pre tých omnoho mladších z nás ;) ale každopádne je stále originálny a už by som ho chcel konečne stretnúť :D ()

NorseSword24

Nechápem prečo to je na tejto databáze ale čo už. Na týchto videách som vyrastal a možno práve aj on dosť ovplyvnil môj život a aj čomu sa chcem venovať. Pamätám si ako som chcel robiť rovnaké videá ako on. Ako malého ma to dosť bavilo a urobil som si na to dobrú nostalgiu, ale časom tie jeho videá už prestávali mať tu šťavu. Jeho videa z posledných 5 rokov ma absolútne nezaujímajú a keď si pozriem tie staré tak už ma tak nebavia ako voľakedy. Ale zdávam hold ()