Au Pair II aneb Pohádka pokračuje

(TV film)

Firma Olivera Caldwella se připravuje na velkou fúzi se společností Tek Hausen, protože její zakladatel Karl Hausen se chystá odejít do důchodu. Oliver kvůli sloučení společností přijíždí s Katie, Alexem i Jenny do Evropy. Dospělé Hausenovy děti Cassandra a Michael se domnívaly, že převezmou společnost. Protože se tak nestalo, chtějí Olivera a Jenny zdiskreditovat. Nejsou ale jediní, kdo má skryté plány. Alex a Katie jsou přesvědčení, že jejich otec a Jenny by se měli už dávno vzít, aby konečně všichni mohli žít jako rodina. A tak naplánují operaci "žádost o ruku". Cassandra a Michael v tom uvidí svou příležitost. Rozhodnou se uměle vytvořit pořádný skandál, který by zničil Jennyinu i Oliverovu pověst a také jim překazil plánovaný sňatek. Pokud by se jim to podařilo, převzali by otcovu společnost a s ní i spoustu peněz. Vymyslí si proto lstivý plán... (TV Nova)

Leonora odpad!

Tak jsem si krátila čekání náhodnou kravinou, kterou mi nabídlo youtubko... Já teda nevím... Že se po mizerné jedničce někdo pokusí z toho vytřískat ještě pár dolarů, budiž. Ale tohle je fakt totální debakl a považte, ono to má ještě třetí díl! Je to otřesná slátanina, nic než jednička přes kopírák. Neobměkčí mě ani ty české štěky, natož lokace. ()

SuzukiZ

Cervena knihovna az to pomalu neni hezke;) ale aspon se dalo koukat na zabery z Prahy, Cervene Lhoty, Hluboke a dalsi :) ()

Lucyane odpad!

Mno tak tohle byla opravdu blbost:-D Jediné co mě na tom asi bavilo, bylo poznávání českých hradů a zámků:-D a taky pana Přeučila:-D ()

štěpule odpad!

Ehm, vydržela jsem u toho jenom pár minut, protože se to nedalo... A jak tak čtu, nezdálo se mně že v tom Rakousku, nebo kam to doletěli balonem, to byl opravdu ČESKÝ Český Krumlov... To je teda ubohost. ()

JJaannee

Dávám jednu hvězdičku za to, že je to natočené v Praze. Jinak je to utrpení. Proč vždycky čeští herci, hrají v amerických filmech póvly. ()

R.E.M.

Dokonalý návod pro scénáristy, režiséry  a tvůrčí tým s touhou přivést do filmového světa trapnou a ubohou "rodinnou, romantickou komedii". Takový film, plný bláznivých scének (nechybí bourání stolů s jídlem vč. obrovského dortu), plný přehnaných, laciných výmyslů, (záběry s paparazzim, padání na zem), s nelogickými zápletkami a „ultrarafinovanými" léčkami úspěšně likviduje tento žánr. Slovo „odpočinkový"nemá být synonymem slova „hloupý". Hvězdičku dávám za hezké (bohužel nepřiznané) české exteriéry, zámky, Prahu. ()