Eddie Murphy v akční sci-fi komedii o Měsíci plném hazardu.  Píše se rok 2087. Na Zemi byly zakázány všechny druhy hazardních her, a tak se novým rájem všech vášnivých hráčů stal Měsíc, kde začaly růst kasina a herny jako houby po dešti. Jeden z mála prosperujících podniků, kde je hazard zakázán, provozuje dobrodruh a pašerák Pluto Nash. Když však odmítne návrh Rexe Cartera, který chce jeho podnik koupit a proměnit v doupě hazardních her, dočká se odplaty. Podnik exploduje a v následné přestřelce se podaří uniknout jen Plutovi, zpěvačce Dině a starému robotovi Brunovi. Rozhodnou se odhalit pravdu o Carterovi a jeho zločinech, současně však musejí prchat před jeho zabijáky. Ani úkryt na odvrácené straně Měsíce jim nepomůže, a tak skončí v Carterově sídle. Pokud Pluto něco rychle nevymyslí, zemřou. (oficiální text distributora)

HMTD

Kdybych řekl že jsem se nudil tak bych lhal,jasně spousta lidí zjistí že je to nejprodělečnější film a už to jim zamlží hodnocení,tak si to shrneme kostýmy a kulisy dobré,má to neotřelé nápady a ne že ne a dostal mě taneční styl z roku 2080 :-). Mínus jsou především nelogické chování padouchů v závěrečné bitce. Celkově se hlavní padouch a konec filmu chovají nelogicky. A hlavní hrdinka to samé. Mám dojem že tenhle film se prostě zaplatit asi nemohl ale není příliš špatný a takových 50 procent by si zasloužil. ()

Svadbos

Veľmi drahý omyl, ktorý sa stal najväčším Murpyho prepadákom, porovnateľným s inými katastrofami ako "Howard The Duck", či "Ishtar". ()

pirate

Nejméně vtipný film Eddie Murphyho. Nicméně alespoň ten děj je záživný, ale také průměrný. Takže 60%. ()

malyLibor

Asi to není nejlepší film s Eddie Murphym, který jsem kdy viděl. Ale i tak je to skvělá komedie. Líbí se mi, že si na nic nehraje, naopak, je to čisto čistá komedie. Původně jsem dal 3*, pak jsem si ale uvědomil, že jsem se celých 90 minut dobře bavil a přidal jsem ještě čtvrtou *. No a protože mám slabost pro Rosario Dawson, dopadlo to, jak to dopadlo. 5* a film určitě rád uvidím znovu. ()

blatouchm

hustá hudba a to je asi tak všechno ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- až teď jsem zjisti, že to má bejt komedie, ale 2 vtipy na to asi nestačí ()

Sa.sa

Super komedie která stojí na hereckém umění Eddie Murphy... Zajímavá zápletka i kulisy... Prostě komedie na pobavení ()

cstars

Asi budu mezi filmovymi znalci, kteri berou na vsechny filmy meritko divaka filmoveho klubu pro pokrocile pusobit jako brambora v osatce pomerancu, ale nebudu prece psat neco jineho nez si myslim, jen proto abych nepopudil. Na rozdil od nich me totiz celkem nezajima rozpocet - a proc by taky mel - ale to jestli jsem s filmem stravil prijemnou hodku a pul bez toho abych analyzoval kazdou sekundu pod mikroskopem. Tohle totiz neni Kurosawa, ale lehky oddechovy scifoid pro pobaveni pred spanim. Svou ulohu splnil vyborne a ja spal skvele. Ale hej! Pro koho je preanalyzovavani konickem - hrde do toho! I takovych je treba. Skoda jen ze jich je tu posledni dobou valna vetsina. Na zaver vam jeste prozradim, ze se na Pluta urcite jeste s radosti podivam! Ze film byl neuspesny celosvetove je mi znamo, ale na mem hodnoceni to nic nemeni. ()

pikovyeso

jo je to blbost, jo nepuknul sem smíchy ale tenhle film se mi opravdu velmi líbil, pěkné rádoby scifi, klišovitý příběh mě to prostě nevadilo ()

Ejvi

No to je ale ptákovina. Dětem od dětí. Tohle nemůže vymyslet normální dospělý člověk.. Eddie Murphy se marně snaží dostat snímek nahoru.. ()

PORTER44

Bohužel hodně slabý film s E.Murphym,dávám jednu hvězdu navíc za docela dobré herecké obsazení,ale scénář se moc nepovedl,místy trapárna,nejvtipnější byl Nashův robot. ()

Rathe

Komedie bez špetky potenciálu. Bylo zde jen pár momentů, u kterých jsem se zasmál, ale jinak to bylo špatné. Kam se to zas Eddie Murphy zamotal ... ()

Snayps

Možná sem asi jediný na světě, ale beru tenhle film jako klasiku, která tu má být. Je to taková kravina, až je to geniální. ()

Hansolo35 odpad!

Ufff, tak to je fakt masakrozní bejkárna. Všichni padouši jsou bílí a k tomu jeden šilhavej albín. Zbytek osazenstva jsou sice většinou černí pašeráci a zloději, ale jsou to ti "dobří". To by člověk ještě přežil, ale děj je fakt ubohý, vtipy nulové, efekt žádné a jako třešnička na dortu reklama na budoucí prezidentku USA Hillary Clintonovou. No, v tomhle propadáku jí reklama nebyla zrovna platná. To je jediný plus filmu. (Trump tu má pouhou realitní kancelář) ()

zuzam

Nechápu tak slabé hodnocení, je to úplně standardní Murphyho komedie, má jen dva problémy, přepálený rozpočet a to že přišla po sezóně Murphyho vlny. ()